Corel Draw 5 windows 10 güncelleştirmesi yapılınca bozuldu!

Corel Draw - Corel Draw 5 windows 10 güncelleştirmesi yapılınca bozuldu! ...

santabarbara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

santabarbara

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Bilgisayarım kendi kendine windows10 güncelleştirmesi yaptıktan sonra Corel bozuldu. Ok ( pick tool ) hareket etmiyor. Resim import ettiğimde piksel piksel ve dalgalı görünüyor. Ne yapabilirim, yardım edebilecek biri var mı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 01-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
Bilgisayarım kendi kendine windows10 güncelleştirmesi yaptıktan sonra Corel bozuldu. Ok ( pick tool ) hareket etmiyor. Resim import ettiğimde piksel piksel ve dalgalı görünüyor. Ne yapabilirim, yardım edebilecek biri var mı ?
Orjinal windows ise 1 ay içerisinde tekrar eski sürümüne dönebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
santabarbara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

santabarbara

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2016 #3
Windows orjinal ama photoshop , corel vs değil. Onları zamanında birileri yüklemişti. Windows u geri döndürürsem ( ki nasıl yapacağımı da bilmiyorum ) bütün programları tekrar yüklemem lazım, öyle değil mi ?
Bu mesajdan alıntı yap