Corel Draw Acilll

Corel Draw - Corel Draw Acilll Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bi çalışma yapıyodum çalışmamda yuvarlak (ellipse) yaptım o yuvarlagın içinde yazı yazdım kaydedip tekrar açtıgımda yazının üstünde degişiklik yapamıyorum ungroup yapmama rağmen bu sorun neden oluyor ? ...

Corel Draw Acilll
Mehmet M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet M

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya18

Corel Draw Acilll

Alt 14-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bi çalışma yapıyodum çalışmamda yuvarlak (ellipse) yaptım o yuvarlagın içinde yazı yazdım kaydedip tekrar açtıgımda yazının üstünde degişiklik yapamıyorum ungroup yapmama rağmen bu sorun neden oluyor ? corel draw x6 sürümünü kullanıyorum bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 15-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazı seçili iken, üst menüden: Text / Edit Text yapabilirsiniz. Veya yine yazı seçili iken Shift+Ctrl+T kısayolunu kullanabilirsiniz.

Not: Break apart yada grubu çözmenize gerek yok yazıyı Ctrl ile tıklayıp seçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiksedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiksedas

Grafiker / Ankara

print sorunu

Alt 11-12-2014 #3
corel draw x5 de print ve publish to pdf butonu etkin değil. nasıl düzeltebilirim acillllllllll yardımm
Bu mesajdan alıntı yap