corel draw activate edemiyorum ?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw activate edemiyorum ? Sponsorlu Bağlantılar corel draw x3 ü yükledim ama activate edemiyorum yardım edermisin ? bilgisayarım windows 7...

zafr.77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafr.77

Grafiker / İzmir

Alt 25-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw x3 ü yükledim ama activate edemiyorum yardım edermisin ? bilgisayarım windows 7
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mannis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 25-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arama motoruna corel draw x3 kurulumu resimli anlatım yaz.
ilk çıkan yerde görürsün yapacaklarını.bi yerde zorlanırsın sanırım.Already Perchased butonunu görmeyebilirsin.o zaman Alt+ A yaparsın enter larsın.
kurulum işlemini tamamladıktan sonra program çalışmaz ise:
masa üstü icon üzerine sağ tuş/özellikler/uyum/windows xp sp 2 işaretle ve altta yönetici olarak çalıştır de corel draw activate edemiyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap

zafr.77

Grafiker / İzmir

Alt 25-02-2010 #3
arama motoruna corel draw x3 kurulumu resimli anlatım yaz.
ilk çıkan yerde görürsün yapacaklarını.bi yerde zorlanırsın sanırım.Already Perchased butonunu görmeyebilirsin.o zaman Alt+ A yaparsın enter larsın.
kurulum işlemini tamamladıktan sonra program çalışmaz ise:
masa üstü icon üzerine sağ tuş/özellikler/uyum/windows xp sp 2 işaretle ve altta yönetici olarak çalıştır de corel draw activate edemiyorum ?
hepsini yapıyorum dedıklerinin ama bir türlü code doğru demiyorum error diyor?:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-02-2010 #4
Windows 7 de aktifleştirme işlemi yapabilmeniz için UAC ayarlarını yapmanız lazım.
Google'dan Win7 UAC diye arama yaparsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.Aksi halde sürekli yönetici izninizin olması gerektiği yönde uyarı verecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
mannis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 26-02-2010 #5
bende windows 7 de kullanıyorum.sorun olmamıştı.tekrar dene ama farklı yol dene, ya da daha dikkatli ol :s
Bu mesajdan alıntı yap
wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 26-02-2010 #6
bence bu işlemleri yapmadan önce internet bağlantini kes corel draw activate edemiyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap

zafr.77

Grafiker / İzmir

Alt 26-02-2010 #7
Windows 7 de aktifleştirme işlemi yapabilmeniz için UAC ayarlarını yapmanız lazım.
Google'dan Win7 UAC diye arama yaparsanız detaylı bilgiye ulaşırsınız.Aksi halde sürekli yönetici izninizin olması gerektiği yönde uyarı verecektir.
aynen dediğin sürekli uyarı alıyorum. teşekür ederim bilgileriniz için
Bu mesajdan alıntı yap