Corel Draw Arkadaşlar bir sorum var. Katalog Hazırlamak ile İlgili

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw Arkadaşlar bir sorum var. Katalog Hazırlamak ile İlgili ...

lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 20-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar sizlere öğrenmek istediğim bir sorumu soracağım.
1-Coreldraw da misal olarak Ürün kataloğu hazırlıyacağım fakar bir ürünün resimden ürünün sadece kendinisi almak istiyorum.Nasıl yaparım?
2-ürün kataloğu hazırlarken sayfaları tek tek tasarlayıp mı yapıyoruz yoksa her iki sayfayı bir çalışma sayfasında mı hazırlıyoruz.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Not:Forumda arama yaptım fakat pek tatmin edecek bilgi bulmadım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açmış olduğunuz başlık forum kurallara aykrı... Bu seferlik başlığı değiştirdim. Lütfen kurallara uyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
hürrem21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hürrem21(32)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2009 #3
1.resmi power cliple dekupe yapman gerekiyor.
dekupe yapacağın resmi pen aracıyla seç sonra resmin üstüne tıkla effect ten power clibe tıkla ve place inside container yap dekupe etmiş olursun.
2.Ayrı ayrıda çalışabilirsin bir sayfadada 2 sayfa olarak çalışabilirsin ben ayrı ayrı çalışıyorum genelde sayfa sayısına bağlı.
Bu mesajdan alıntı yap
lokmanufak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lokmanufak

Grafiker / Konya

Alt 20-07-2009 #4
Öncelikle hatam için özür dilerim biran dikkatimden kaçmış vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap