corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması

Corel Draw - corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması Sponsorlu Bağlantılar uzun süredir eşim kendisini çizmemi istiyordu kısmet bugüneymiş umarım beğenirsiniz.. 100% coreldraw ( duvak hariç herbir ayrıntı mesh fill tool ile çizilmiştir ) http://www.grafikerler.net/corel-dra...r-t105704.html...

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

uzun süredir eşim kendisini çizmemi istiyordu kısmet bugüneymiş umarım beğenirsiniz.. 100% coreldraw ( duvak hariç herbir ayrıntı mesh fill tool ile çizilmiştir )

corel draw / Dodge Challenger
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yaserdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yaserdrn

Grafiker / Ankara

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
burnu yamuk mu olmuş bana mı öyle geldi corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması
güzel olmuş, eşiniz de güzelmiş corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması emeğinize sağlık (((:
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2011 #3
burnu yamuk mu olmuş bana mı öyle geldi corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması
güzel olmuş, eşiniz de güzelmiş corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması emeğinize sağlık (((:
hımm siz söyleyince dikkat ettim bu görüntüde ewet biraz yamuk gibi ama çizimde sıkıntı yok tabi banada öyle geliyor olabilir..
eşimde güzeldir tabi corel draw / ayfer gedik İllüstrasyon çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
s_tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s_tuba

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #4
işte bu corel de de illusturasyon çalışılabilir ... hey gidi corel sen nelere kadirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2011 #5
işte bu corel de de illusturasyon çalışılabilir ... hey gidi corel sen nelere kadirsin...
teşekkürler elbetde coreldraw ilede illusturasyon çalışılabilir ben eksik noktalarımı tek tek gidererek daha gerçekçi bir görüntü yakalamaya çalışıyorum örneğin kaş ve saç detayları henüz eksik ancak göz çevresi ve yüz mimikleri olabildiğince iyi göründü bana bilmiyorum sizin görüşleriniz nasıl olur elimden geldiğince ve corel izin verdiğince detaylara iniyorum ve inmeyede devam edeceğim...
Bu mesajdan alıntı yap
s_tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s_tuba

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2011 #6
sadece saç biraz peruk gibi olmuş bence daha doğal bitmeli düzeltmek istersen...
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2011 #7
sadece saç biraz peruk gibi olmuş bence daha doğal bitmeli düzeltmek istersen...
evet bende bunun farkındayım kaşlarda yapma gibi duruyor bir sonraki çalışmada umarım daha iyisi olucak...
Bu mesajdan alıntı yap
poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 24-04-2011 #8
corelde tabikide illusturasyon yapıla bilir hatta cok daha iyi sonuclarda alına bilir bunun için biraz corel photpoint de kullanmak lazım duvaga gelince onuda textüreden yapa bilirdiniz bu şekle benze hazır texler var ordan 2 rekle sihay ve gri yani siyahın tramı interactive mask fil tool ile biraz ugraştırıyor ama yapa bilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-04-2011 #9
Çalışmanızı ilerletmişseniz lütfen bizimle paylaşın.
Ben merakla bekliyorum.
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2011 #10
corelde tabikide illusturasyon yapıla bilir hatta cok daha iyi sonuclarda alına bilir bunun için biraz corel photpoint de kullanmak lazım duvaga gelince onuda textüreden yapa bilirdiniz bu şekle benze hazır texler var ordan 2 rekle sihay ve gri yani siyahın tramı interactive mask fil tool ile biraz ugraştırıyor ama yapa bilirsin
corel photo paint özellikle kullanmadım çalışmanın sadece draw da yapılmış olmasını ve vektörel olmasını istedim.. duvakta ise texture kullandım geri kalan yerlerde mesh kullandım.. teşekkürler yorum için..

Çalışmanızı ilerletmişseniz lütfen bizimle paylaşın.
Ben merakla bekliyorum.
Teşekkürler
bu çalışma üzerinde devam etmiyorum umarım yeni bir çalışmalarımda yorumlarınızı alırım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları