corel draw başka bir programdan yazı fon eklemek

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw başka bir programdan yazı fon eklemek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben corel draw başka bir programdan yazı fon eklemek ıstıyorum ama yapamıyorum yardımcı olurmusunuz eger varsa bana programın ısmını bıde nasıl yapıldıgını resım olarak gosterırmısınız çok teşekkur ...

haylazoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben corel draw başka bir programdan yazı fon eklemek ıstıyorum ama yapamıyorum yardımcı olurmusunuz eger varsa bana programın ısmını bıde nasıl yapıldıgını resım olarak gosterırmısınız çok teşekkur ederım saygılar..!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tam olarak ne istediğini anlayamadım arkadaşım biraz daha detaylı anlatabilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2010 #3
Eklemek istediğiniz fontun ismini biliyorsanız, C'deki Font klasörünün içine atınız ama bu konu başlığı ile size yardım edecek kişi sayısını azaltıyorsunuz haberiniz olsun.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #4
Yani şöyle şimdi ben mesela aaa logo die bir programdan yazı fonu beyendım ama ben bunu corel drawda çalışma dosyası olarak istıyorum yanı bu yazıyı ben istedıgım gıbı boyayıp ıstedıgım gıbı şekıl vermek ıstıyorum yanı bunun gıbi farklı fon programları varmı yada nasıl yababılırım ekleyebılırım ..?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2010 #5
Bir üstteki mesajımı okumadınız sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap

haylazoo

Bilg. Teknikeri / Bursa

Alt 17-03-2010 #6
Tamam Okudum Teşekkur ederım
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-03-2010 #7
Arkadaşlar ben corel draw başka bir programdan yazı fon eklemek ıstıyorum ama yapamıyorum yardımcı olurmusunuz eger varsa bana programın ısmını bıde nasıl yapıldıgını resım olarak gosterırmısınız çok teşekkur ederım saygılar..!
Açtığınız konuların hepsinde gördüğüm tek ortak özellik, sizin bu işi fazlasıyla hafife alıyor olmanız..

Açtığınız bu konunun başlığı da gösteriyor ki; haydi forum kurallarını okumadınız, demek forumda hiç araştırma da yapmıyorsunuz ki, en basit kurallardan da haberiniz yok..

(Üstelik sorunuza verilen cevapları bile okumuyormuşsunuz meğer..)

İçinde bulunduğunuz topluma da, yapmaya uğraştığınız 'iş'e de saygınız olsun, bu kadar hafife almayın lütfen.. Bu yapmaya çalıştıklarınız, ciddi birikim ve uzmanlık gerektiren işlerdir.. Öyle bir kaç 'tık'lama ile yapılabileceği düşüncesini aklınızdan çıkarınız..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-03-2010 #8
Bildiğim kadarıyla hazır logo programlarıyla yapılan logolarda renk arka fon vb. değişiklikler yapamıyorsunuz.Yazı karekteri ve rengi hariç.
Bu mesajdan alıntı yap