Corel Draw BiliYorum VE İş ArıyoruM

Sonuçlanan İlanlar - Corel Draw BiliYorum VE İş ArıyoruM ...

HaylazCocuq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HaylazCocuq

Grafiker / İstanbul

Dosya17

Alt 21-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Serhat YILDIRIM. 20 yaşındayım ve Üni öğrencisiyim. 3 aylık Corel Draw tecrübem var. Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek ve bu işten ekmek yemek istiyorum. Deneyimim az olabilir ama bilgisayarı iyi derecede kullanabildiğim için kendimi hemen getiştirebilirim.
Şimdiden teşekkürlerr....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kaptikacti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaptikacti

Grafiker / Tekirdağ

Alt 02-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben Serhat YILDIRIM. 20 yaşındayım ve Üni öğrencisiyim. 3 aylık Corel Draw tecrübem var. Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek ve bu işten ekmek yemek istiyorum. Deneyimim az olabilir ama bilgisayarı iyi derecede kullanabildiğim için kendimi hemen getiştirebilirim.
Şimdiden teşekkürlerr....
arkadaşım ilk olarak bu mesleğe yıllarını vermiş arkadaşlar adına konuşuyorum bu grafik tasarım dediğin 3 ayda öğrenilecek bir şey değil ben 6-7 yılımı bu işe verdim hala bilmediğim öğrenmemiş olduğum işler var diyebilirsin ki sen bilgisayardan anlamıyorsan 10 sene çalışsan bir şey olmaz ama bunu da belirteyim 97 yılından beri bilgisayar başındayım ve çok iyi derece donaım yazılım ve grafik bilgim var bunları düşünerek hala 3 aylık tecrübene sığınıyorsan sadece kendini kandırırsın derim sana bence yerleşim yerin nere olduğunu bilmiyorum ama ilk olarak bu iş için 5-6 aylık kurslar var ilk olarak oradan başlamanı ve grafik tasarımın ana temeli olan renk seçimlerini bilmeni isterim bu temeli bilmeden zaten bir şey öğrenmiş sayılmazsın dost acı söyler corel bilmeklede grafiker olunmaz yinede başarılar dilerim.

Tags
ariyorum, arıyorum, biliyorum, corel, draw