corel draw cs5

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw cs5 Sponsorlu Bağlantılar soru1 :sadsmile:selam arkadaslar sizlere 3 sorum olacakti benim corel draw x5 programı deneme sürümü 30 gün ama serial numara istenmekte biz serial namber arastirdim ama hic biri tutmadi ...

corel draw cs5
konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Dosya18

corel draw cs5

Alt 10-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

soru1
:sadsmile:selam arkadaslar sizlere 3 sorum olacakti
benim corel draw x5 programı deneme sürümü 30 gün
ama serial numara istenmekte biz serial namber arastirdim ama hic biri tutmadi bu konuda acil yardım ederseniz sevinirim
soru 2
en basit bir brosurun ebati ne kadar ve a4 veya hangi cesit kullanir
soru 3
sevgili arkadaslar corel draw görsel egitim sayfasi veya bir görsel bölüm hazırlasanız normal anlasilir bicimde daha iyi kavraya biliriz iceriginde akla takılan bütün sorular cevap bulsa nasil olur
hepinize hayirli geceler işlerinizde bol kazanclar dilerim
genctasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
soru1
:sadsmile:selam arkadaslar sizlere 3 sorum olacakti
benim corel draw x5 programı deneme sürümü 30 gün
ama serial numara istenmekte biz serial namber arastirdim ama hic biri tutmadi bu konuda acil yardım ederseniz sevinirim
soru 2
en basit bir brosurun ebati ne kadar ve a4 veya hangi cesit kullanir
soru 3
sevgili arkadaslar corel draw görsel egitim sayfasi veya bir görsel bölüm hazırlasanız normal anlasilir bicimde daha iyi kavraya biliriz iceriginde akla takılan bütün sorular cevap bulsa nasil olur
hepinize hayirli geceler işlerinizde bol kazanclar dilerim
genctasarım
1.Öncelikle forum kuralları gereği serial, crack vs. gibi konuların paylaşımı yasaktır. O konuda malesef yardımcı olan çıkmayacaktır.

2. En basit broşür dediğiniz boyut olarak mı fiyat olarak mı ?
A6, A5, A4 kulanılabiliyor.

3. Forumda arama yaparsanız eğer, corel draw bölümünde eminim yeterince bilgi edineceksiniz.

İyi forumlar. corel draw cs5
Bu mesajdan alıntı yap