Corel Draw Ctrl + J Ayarları

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw Ctrl + J Ayarları Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar options ayarların kalıcı olarak değiştiremiyorum bir sayfada kendime göre ayarlıyorum yeni bir sayfa açınca veya corel'i kapatıp açınca ayarlar kendi haline geliyor yine... bunları kalıcı olarak nasıl ...

akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 21-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar options ayarların kalıcı olarak değiştiremiyorum bir sayfada kendime göre ayarlıyorum yeni bir sayfa açınca veya corel'i kapatıp açınca ayarlar kendi haline geliyor yine...

bunları kalıcı olarak nasıl ayarlarım...?
şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayarlarınızı bitirdikten sonra tools / save settings as default yapararak sorununuzu halledebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-06-2010 #3

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 21-06-2010 #4
Sayın Namaste, görsel için teşekkür ediyoruz, ben bu görseli okuyamadım, daha doğrusu anlayamadım, biraz açıklık getirebilir misiniz?, teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 21-06-2010 #5
Sayın Namaste, görsel için teşekkür ediyoruz, ben bu görseli okuyamadım, daha doğrusu anlayamadım, biraz açıklık getirebilir misiniz?, teşekkür ediyorum.
options ayarlarını yaptıktan sonra coreli kapatmadan tools menüsüne gelerek save settings as default tıklarsan ayarlar varsayılan olarak kaydedilir bir dahaki açılışta bu ayarlardan devam eder
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-06-2010 #6

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
akk33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akk33

Grafiker / Mersin

Alt 21-06-2010 #7
teşekkürler arkadaşlar çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 21-06-2010 #8
Çok teşekkür ediyorum, güzel bir açıklama oldu.
Bu mesajdan alıntı yap