Corel Draw da objeyi taşırken çoğaltıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw da objeyi taşırken çoğaltıyor ...

grkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grkm

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar corelde logoyu başka yere taşımaya calısıyorum ve tasırken surukledıgım butun heryerde kopyasını bırakarak tasıyor bilgisi olan varsa lütfen acil bilgisi olan varsa cok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Space" tuşunuz basılı kalmıştır. Klavyenizi kontrol edin, space tuşunun üzerine değen bir nesne varsa kaldırıp öyle çalışmayı deneyin.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

grkm

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2010 #3
klavyede bı problem yok delırıcem
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 31-05-2010 #4
"artı" (+) tuşunuz basılı kalmıştır. Klavyenizde problem olabilir. Bir ihtimalde bilgisayarınız'da virüsler olduğu için bu problemi veriyodur.
Bu mesajdan alıntı yap

grkm

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2010 #5
virüsde yok klavyedede problem yok daha öncede basıma gelmişti ama şimdi unuttum nasıl düzeltileceğini. yokmu bilen
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 31-05-2010 #6
hic birinde sorun yoktur. sistem geri yüklemeden makinenizi bir gün geri yükleyin düzelir. bazen buna da gerek kalmiyor kapatip acin düzelir.
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker1974 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker1974

Grafiker / Antalya

Alt 01-06-2010 #7
Objeyi sürüklerken space bar tuşuna basılı tutarak farenin sol tuşuyla sürükleyin. Bu arada yine çoğalarak gidecektir. Fakat daha sonra normale döner. Bu kadarcık Corel Draw da objeyi taşırken çoğaltıyor
Bu mesajdan alıntı yap
angelman_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelman_34

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-06-2010 #8
evet arkadaşım senin dediğin aynısı bendede oluyor ama ayarlardan düzeltemiyorum ben hep diyorum bu coreli daha iyi kullanan görmedim:
Bu mesajdan alıntı yap
afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 02-07-2010 #9
Merhaba Gençlik.. Sorunun bir çok nedeni var. Bunlardan ilki klavye, ikincisi mouse, üçüncüsü ise değiştirilmiş tool ayarlarıdır. Tavsiyem klavyem bozuk değil diye kestirip atma. Başka bir klavye ve mause ile açmayı dene. Eğer yine aynı sorunu yaşarsan Tool ayarlarını default yap. Yani F8'e basarken Corel'i aç ve açılana kadar bekle. Bu ayarlarını sıfırlar. Yine devam ederse sorun sen o bilgisayarı at.
Bu mesajdan alıntı yap
eksen236 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eksen236

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #10
boşluk tuşuna var gücünle vur düzelir. ( ciddiyim )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları