Corel Draw da Resim Boyutu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw da Resim Boyutu ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 16-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Herkese Selamlar, Kolay Gelsin,
Dijital baskı makinesinde basılmak üzere netten derlediğim(yada arişivimde ham olarak bulunan) resimleri MSN üzerinden reklamcı arkadaşa gönderiyorum. Bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacak, cevaplarsanız memnun olurum.

SORU 1 : Resimleri MSN üzerinden gönderirken, bayağı geç gidiyor, bazen resimler gitmeyip iptal olduğuda oluyor. Bunun için ne yapılabilir?

SORU 2 : Resmin boyutunu(yatay-dikey) olarak nasıl görebiliriz?

SORU 3 :Resmin netliği bozulmadan, boyutuyla(yatay-dikey ölçülerine) nasıl oynayabiliriz?

Arkadaşlar bu sorularımın çözümü için nasıl bir yol izlemem gerekir? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 16-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cevap 1-msn üzerinde dosya aktarımını daha kolay yapmak istiyorsan,dosyaları zıp veya rar lı dosya haline dönüştür,yani sıkıştırarak gönder.
cevap 2- fotoğrafların boyutlarını en basit olarak paint proğramından açıp,resim-öznitelikler sekmelerini tıklarsan görebilirsin.
cevap 3- bunun içinde photoshop kullanmanı tavsiye ederim arkadaşım.
işlerinde kolaylıklar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 16-08-2009 #3
Bu yönlendirici bilgilerinizden dolayı çok çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap