Corel Draw da seçili alanı nasıl çıkartacağız

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw da seçili alanı nasıl çıkartacağız ...

mecaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecaz

Eğitimci / Aydın

ünlem

Alt 14-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar resimde arka alanı tamamen yok etme işin nasıl yapıcaz yani sadece resmi alıcaz..Kısa yolu vardı ama hatırlayamıyorum cıldırmak üzereyim.
corel poto panintte calışıyorum ya da photoshopta yapmasını bilen varsa o da olur Corel Draw da seçili alanı nasıl çıkartacağız
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecaz

Eğitimci / Aydın

Alt 14-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yardım edebilecek kimse yokmu?
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-03-2011 #3
tek renk ise photoshopta select menusunde color range ile sedece o rengi secip silebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
mercimek_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mercimek_34

Eğitimci / İstanbul

Alt 14-03-2011 #4
Arkadaşım photoshop'ta kement ve ya seçim aracını kullanarak alanı seçersin. photoshop'ta düzenlediğin resmi seçili konumdayken Q'ya bas ve farklı kaydetten tiff olarak kaydet. Corel'de tiff olarak kaydettiğin çalışmayı açarsın. Çalışmalarında başarılar. İnşaallah yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap