Corel Draw da şekli hatta yerleştirme

Corel Draw - Corel Draw da şekli hatta yerleştirme ...

neorob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 29-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yukardaki resim e bir bakın lütfen

üçgenler belirli bir elipsin etrafına eşit aralıklarla yerleştirilmiş aynı işlemi yapmam gerekiyor.

blend le olmuyor rotate all object desem bile üçgenlerin tabanlarından dönmesi gerekiyor. ama üçgenler gönbeğinden dönüyor.

başka bir yolu varmı acaba
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

M@rcos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet haklısınız yanlış dosyayı upload etmişim.
Linki burdan güncelliyorum.

RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 30-01-2009 #3
Öncelikle Anlatımın sadeliği ve şekli açısından tebrik ederim. Ben biliyor olmama rağmen fırsat bulup anlatamadım :dance: eline sağlık emeğine sağlık böyle bir anlatım yorumsuz bırakılmamalı hatta +1 Rep hakketti feda olsun.. Ama paylaşımlarının devamını dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 02-02-2009 #4
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2009 #5
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
Sevgili arkadaşım bu tür bi uyarı yazısı kopyala yapıştır yaparak ne tür bir cevap bekliyorsun? altına bir açıklama yazman gerekmezmiydi.. " Bu şekilde bir uyarı olıyorum ne demek? ya da neden indiremiyorum deseydin..."

Yinede açıklayalım "rapidshare" indirme ve paylaşım sitesi kotalı çalışır ya parasını verip kotasız alıcaksın yada yukardaki mesajda yazdığı gibi 10 dk. bekleyip tekrar indireceksin. gün içinde 10-15 dk. aralıklarla indirme yapabilirsin!..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 02-02-2009 #6
ahh canım kardeşim kaç 10 dk bekledim haberin varmı. kyada şöyle düzelteyim kaç kere kaç 10 dk bekledim
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-02-2009 #7
üçgeni çizip üzerine 2 kere tıkla çıkan yuvarlak görüntünün orta kısımdaki daireyi üçgenin dibine dogru indir şimdi üçgeni kenarından tutup manuel çevir 1 kere sonra ctrl+r yap tekrarlayarak çoğalt
Bu mesajdan alıntı yap

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 02-02-2009 #8
üçgeni çizip üzerine 2 kere tıkla çıkan yuvarlak görüntünün orta kısımdaki daireyi üçgenin dibine dogru indir şimdi üçgeni kenarından tutup manuel çevir 1 kere sonra ctrl+r yap tekrarlayarak çoğalt
2 kere tıklayınca shape tool a dönüyor. belki tek tıklama dedim. yuvarlağı dibe aldım. kenarından tutup manuel e çevirme olayını anlayamadım. haliyele Ctrl+r olayı da dediğin sonucu vermedi. netice olarak sanırım ben anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2009 #9
Link'i sizin adınıza ben yeniledim. İndiremeyen arkadaşlar buyrun. Güzel Anlatım olmuş..

İNDİR

Rar dosyasını çıkarıp "corel.htm" dosyasını çift tıklayın..
Bu mesajdan alıntı yap

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 02-02-2009 #10
MArcos Ellerine sağlık çok güzel bir anlatım olmuş

Onurkaradağlı Sanada Teşekkürler.

Peki elips tam yuvarlak değil ise. ???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags