Corel Draw da Taşıma Sorunu !!!

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw da Taşıma Sorunu !!! ...

mannis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 20-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, corel i açıyorum.yazımı yazıyorum,içine dolgu veriyorum, kenarlarını kalınlaştırıyorum.yana taşımaya kalktığımda kopyalayarak gidiyor.yani aynısından bir sürü oluyor.tek tek silmeye uğraşıyorum.fazlasını da silmiyor.acaba bu neden oluyor?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 20-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar, corel i açıyorum.yazımı yazıyorum,içine dolgu veriyorum, kenarlarını kalınlaştırıyorum.yana taşımaya kalktığımda kopyalayarak gidiyor.yani aynısından bir sürü oluyor.tek tek silmeye uğraşıyorum.fazlasını da silmiyor.acaba bu neden oluyor?
mennis kardeşim genelde tuşun birinin takılı kalmasından kaynaklanır bu olay tek yapman gereken bilgisayarını kapatıp tekrar açmandır bu sorunu halledecektir bundan emin olabilirsin ki eger bu sorunu gidermezse kökten programı sil tekrar yükle sorunun hiçbir şekilde kalmayacaktır. saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-02-2010 #3
mennis kardeşim genelde tuşun birinin takılı kalmasından kaynaklanır bu olay tek yapman gereken bilgisayarını kapatıp tekrar açmandır bu sorunu halledecektir bundan emin olabilirsin ki eger bu sorunu gidermezse kökten programı sil tekrar yükle sorunun hiçbir şekilde kalmayacaktır. saygılarımla
Bunların hiç birine gerek yok. Space tuşuna bir kez basın yeter.
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #4
teşekkür ederim bilgilerden dolayı.ekran kartı diye düşünmeye başlamıştım.evdeki notebook ta aynısını yapıyor , iş yerindeki masaüstü bilgisayarda.ekran kartları zayıf.geçen mesela bu mesajı size yazdıktan sonra bi baktım düzelmiş gibiydi ama yarım saat falan geçmişti.neyse , space tuşunu bi deneyeyim , olmazsa obur yontemleri deneriz.
madem konu açılmış sorayım, video dersleri izliyorum adam tek tıklıyor aynısını kopyalıyor.o nasıl oluyor?(ben şuanlık edit/duplicate ve sağ tuşla taşıyıp copy here kullanıyorum, ctrl+c-v tuş kombinasyonlarını da yukardaki sorundan dolayı kullanmaya korkuyorum.)
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #5
ayrıca, sormak istediğim diğer bi soru: Convert edilmiş ve kaydedilmiş bi çalışma daha sonra tekrar eski haline döndürülebiliyormu?yani hem gruptan ayrılcak hemde editlenebilecek.
aynı şekilde taranmış bir belge içinde editleme seçenekleri mevcut mu?
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #6
al işte yine oldu.inanın çalışma şevki kalmıyor Corel Draw da Taşıma Sorunu !!!. video izliyordum yine.adam plus nine diyor sanırım. bende seçtim şekli bastım 9 a Corel Draw da Taşıma Sorunu !!!. sonra mı oldu, yoksa olacaktı mı da oldu?
lütfen yardım.
*not: belgeyi kapattım.yeni belge açtım.taşınıyor kopyalamadan.9 a bastım.yine sıkıntı yok.space tuşu da yemedi bu resimdeki durumda.
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #7
Resim
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #8
ekran kartı sorunu abilerim ablalarım.ya da programdan kaynaklanıyor.servis pack leri oluyormuş sanırım corel draw 2 nin.sp1 yüklü.2 yüklemiyor.space tuşuna gelince o tuş tv kumandalarındaki recall işini yapıyor.yani bir önceki işlemle yapılan arasında gidip gelme.
ben uğraşmaya devam Corel Draw da Taşıma Sorunu !!!
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2010 #9
facebookta oynanmakta olan farmville yada cafeworld gibi oyunların uzun süre oynanmasıyla kaynaklanan bir sorun. tabi bu benim başıma gelen bir sorun. sizinkide bundan kaynaklanıyor olabilir. farmville de tarlanızı topladıktan sonra bilgisayarı resetleeniz gerekiyor. yoksa düzelmiyor. ekran kartınız iyi ise bu sorunu kolay kolay vermez. ancak uzun süreli oynamalarda ekran kartınız iyide olsa bu sorunu alabiliyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

mannis

Bilg. Teknikeri / Düzce

Alt 21-02-2010 #10
ewet arkadaşım.aynen ekran akrtı olayı.bir zaman sonra düzeliyor, ya da reset atmak gerekiyor.farmville gibi bi hastalığım yok çok şükür.zamanında ogame çok ömrümüzü yedi.youtube açık orda video izliyorum ondan olabilir.iş yerimde de bigpara.kendini reflesh leyen siteler.bu grafikerler de ******* liyor sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları