corel draw da ufak bi sorunum var lütfen yardım edermisiniz. acil

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw da ufak bi sorunum var lütfen yardım edermisiniz. acil Sponsorlu Bağlantılar İyi akşamlar... draw x4 kullanıyorum. sayfaya bi resim atıp bu resmi süreklediğimde, resimi sürüklediğim yönde resim artıyor. bu konuda acil yardımızı istiyorum....

TeTasarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TeTasarım

Grafiker / Konya

ünlem

Alt 12-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi akşamlar... draw x4 kullanıyorum. sayfaya bi resim atıp bu resmi süreklediğimde, resimi sürüklediğim yönde resim artıyor. bu konuda acil yardımızı istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 12-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konu daha önce acilmişti corel draw da ufak bi sorunum var lütfen yardım edermisiniz. acil bir oraya bak istersen benimde nacizhane tavsiyem ısrarla tab tuşunun basılı kaldiği şeklindedir bir kaç kere o tuşa sertçe ilgi göster corel draw da ufak bi sorunum var lütfen yardım edermisiniz. acil bazi arkadaşlarimizda uzun süre oyun oynayip ekran kartini yorulduğu zaman ayni hatayi verdiğini söylüyorlar ilk yol olmazsa bilgisayari dinlendir biraz corel draw da ufak bi sorunum var lütfen yardım edermisiniz. acil
Bu mesajdan alıntı yap