Corel Draw da Yapılan Siteye Tam Ekran Yapamıyorum

Corel Draw - Corel Draw da Yapılan Siteye Tam Ekran Yapamıyorum ...

jim_carrey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jim_carrey

Grafiker / Afyonkarahisar

Dosya22

Alt 07-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var corel draw da bir ste yaptım kendi bilgisayarımda tam ekran görünüyor ama başka bilgisayarda açtığımda ekran acayip bir şekilde büyüyor. Her bilgisayarda eşit olmasını istiyorum eşit büyüklükte yani sitenin adresini verim de bir bakıverin lütfen xxxx xxxxx xxx acil yardım ederseniz çok sevinirim..:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
jim_carrey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jim_carrey

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 08-03-2009 #3
çok özür dilerim gerçekten bu şey çok canımı sıktı dalgınlıkla oldu tekrar kusura bakmayın peki yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-03-2009 #4
çok özür dilerim gerçekten bu şey çok canımı sıktı dalgınlıkla oldu tekrar kusura bakmayın peki yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?
Corelle hazırlanan sitelerde bu sıkıntı oluyor master page i küçültüp tekrar publish demen gerek..

Yada html sayfalarını front page ile düzenle.. table içine al ve table ölcüsünü 1024 x 768 yap.
Bu mesajdan alıntı yap