Corel draw dan casmate kesim proğramına aktarma sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel draw dan casmate kesim proğramına aktarma sorunu Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar .Bir sorunum var yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.Öncelikle belirteyim sitede aradım bulamadım.Bir yerlerde var konu ama çıkaramadım.Bundan dolayı tekrar açtım konuyu.Sorunum şu Corel draw da hazırladığım bir ...

develiden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

Alt 18-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar .Bir sorunum var yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.Öncelikle belirteyim sitede aradım bulamadım.Bir yerlerde var konu ama çıkaramadım.Bundan dolayı tekrar açtım konuyu.Sorunum şu Corel draw da hazırladığım bir yazıyı casmate programına export yapıyorum.Casmate programını açınca harfler tam daire şeklinde değilde kesik kesik gözüküyor plotterde kestiğim zamanda yuvarlak değil de kesik kesik kesiyor.Yani köşegen şeklinde daire çiziyor .Bu sorunum nerden kaynaklanıyor.Convertliyorum yazıları ungroup yapıyorumbir türlü çözemedim,meseleyi ,yardımlarınızı beklerim.saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 19-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı konuyu bende açtım aynı sorunu yaşıyorum benim konuma çözüm bulan olmadı
Fakat ben corel 9 dan gönderiyorum ozmn sorun olmuyor. senin işini şimdilik bu görür fakat ben corel x3 den veya x4 den göndermek istiyorum.
konu bu incelemek istersen
corel x4 de plottere kesim gönderme ayarları ??
Bu mesajdan alıntı yap

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

teşekküler

Alt 19-05-2010 #3
ilginize teşekkürederim.
Bu mesajdan alıntı yap

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

corel draw dan casmate programına export sorununa birbir çözüm

Alt 20-05-2010 #4
Arkadaşlar ,bu sorunu bir arkadaş yazmış,denedim başarılı oldu .Çözüm olarak (corel drawdan export yaparken ---EPS--formatında exportlarsak sorun ortadan kalkıyor.Ayrıca yazıları convertleyip ,dış hat çizgilerini yok edip sadece içi dolu bir renkle exportlarsak ,sorun ortadan kalkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2010 #5
ayrıca convertleyip yazı çerçevesini sildikten sonra tiff yapıp yollayın sanırım gene sorun ortadan kalkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

Alt 20-05-2010 #6
yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 27-05-2010 #7
eps gönderdiginde üst üste 2 tane çizgi oluyor onu nasıl iptal edecezz
Bu mesajdan alıntı yap

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

Alt 27-05-2010 #8
Arkadaşım,yazıların dış hat çizgilerini yok edip exportlamazsan bu sorun oluyor bende çok aradım bu sorunu ,yani diş hat çizgilerini yok edecek ,yazıları convertleyecek,gurupları çözüp,içlerinde renk olarak yazıları exportlayınca bu sorun çözülüyor.Yoksa kesicimakina çiftçizgi olduğu için iki kere kesiyor.Bu da iyibir sonuç vermiyor.Tabiki bu bir ince çözümama daha iyi bir bilen arkadaş daha iyi birfikirle gelebilir. Bizedefaydalı olur.Bunun için bekliyoruz.Ama bu arada senin işini bu yöntem çözer inşallah.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap