corel draw dan jpeg alamıyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw dan jpeg alamıyorum Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar slm jpeg formatında kaydetmek istediğim bazı dosyalardan hiçbir görüntü alamıyorum dpi ayarları ile çok oynadım ama her defasında aynı şey oluyor. jpeg olarak kaydettiğim çalışma bomboş görünüyor ...

giatruss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

giatruss

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 18-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar slm jpeg formatında kaydetmek istediğim bazı dosyalardan hiçbir görüntü alamıyorum dpi ayarları ile çok oynadım ama her defasında aynı şey oluyor. jpeg olarak kaydettiğim çalışma bomboş görünüyor yardımcı olursanız çok sevinirim kafayı yemek üzeriyiiiiimhttp://www.grafikerler.net/grafiker-stil/images/smilies/grafikerler/crying.gif
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar slm jpeg formatında kaydetmek istediğim bazı dosyalardan hiçbir görüntü alamıyorum dpi ayarları ile çok oynadım ama her defasında aynı şey oluyor. jpeg olarak kaydettiğim çalışma bomboş görünüyor yardımcı olursanız çok sevinirim kafayı yemek üzeriyiiiiimhttp://www.grafikerler.net/grafiker-stil/images/smilies/grafikerler/crying.gif

sorun yaşadığınız dosyayı cdr. formatında buraya yükleyin bir bakalım, ne çözüm üretebileceğiz....
Bu mesajdan alıntı yap

giatruss

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 18-05-2011 #3
hocam dosyanın bir örneğini bu linke attım

http://rapidshare.com/files/12401797...EMae_N_YOK.cdr
Bu mesajdan alıntı yap

giatruss

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 18-05-2011 #4
çalışmada KAP PRİFİLLERİNİN çizim çalışması var hocam yardımcı olabilirsen çok sevinecem çıkamadım işin içinden ne yaptıysam istediğim jpeg sonucunu alamadım 4 gözle cevabınızı bekliyorum hocam
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-05-2011 #5
hocam dosyanın bir örneğini bu linke attım

http://rapidshare.com/files/12401797...EMae_N_YOK.cdr

ben bir bakayım, sonucu buraya yazarım size...

sizden gelen cdr. dosyasının içinde sayfa üzerindeki layer haricinde 4 tane daha jpeg layeri vardı vede bunlar kilitli obje olarak tanımlanmış...

ben bunları kilitten çıkararak sildim vede A0 sayfa üzerinde çizimini yaptığınız çalışmayı jpeg olarak dışarı aktardım yukarıda görsel olarak ekledim.....

şimdi sizin sorununuz hangisi export sorunumu yoksa başka bir sorun mu?
Bu mesajdan alıntı yap

giatruss

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 18-05-2011 #6
ilk olarak hocam teşekkür etmek istiyorum elinize sağlık benim sorum bu çalışmayı export ederken hiç bir şey görünmüyor silik bir kaç çizim dışında sayfa genellikle bembeyaz çıkıyor anlayacağınız çalıştığım sayfanın jpeg çıktısı bembeyaz oluyor. bu sorun sayfa dışında yer alan başka çalışmalar ile alakalı değildir sanırım ?? eğer öyleyse nerede hata yapıyorum neden jpeg olarak export ettiğim çalışmam boş ve bembeyaz oluyor ilgine şimdiden teşekkür ederim hocam
Bu mesajdan alıntı yap

giatruss

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 19-05-2011 #7
slmlar yukarıda bahsettiğim çalışmam ile ilgili bir sorum daha olacaktı yaptığım çalışma cmyk olarak tanımlı fakat jpeg exportu sırasında hiç bir görüntü alamıyorum fakat RGB 24 olarak jpeg exportu yapınca ise görüntü alabiliyorum sizce neden CMYK exportundan sonuç alamıyorum ????
Bu mesajdan alıntı yap