Corel Draw dan kesim yapmak

Corel Draw - Corel Draw dan kesim yapmak ...

asumer43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asumer43

Ressam / Kütahya

Alt 22-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar
Craft robo cc330-20 küçük kesicim var Corelden yazıları logoları kesime gönderemiyorum yardımcı olabilirmisiniz Daha önce kullanan varmı acaba aranızda
mail adresim buradaki adımı hotm.olarak ekleyin görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel'de kesim yapabilmek için kesicinizin buna uyumlu olması gerekir. Her kesicide bu özellik yok sizin makinede var mı bilemiyorum ama eğer varsa makine ile beraber size bir de driver cd si vermiş olmaları gerekir. Cd den normal printer yükler gibi yüklüyorsunuz zor bir olay değil. Hem Cd niz yok hem de bu özellik var mı-yok mu bilmiyorsanız aldığınız yere sorun daha garanti olur ...
Bu mesajdan alıntı yap
ozicom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozicom

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2012 #3
Kesicinizin pdf dökümanını inceledim. Kesim programı kurulurken kendisini corel'e bağlıyormuş. Çalışmayı corel'de yaptıktan sonra application launcher'dan Cut/Plot'u seçerseniz kesimi direkt yapıyormuş. Kesim programı cihazın yanında gelmediyse graphtec'in kendi sitesinden programı indirip kurabiliyorsunuz.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
asumer43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asumer43

Ressam / Kütahya

Alt 10-04-2012 #4
Kesicinizin pdf dökümanını inceledim. Kesim programı kurulurken kendisini corel'e bağlıyormuş. Çalışmayı corel'de yaptıktan sonra application launcher'dan Cut/Plot'u seçerseniz kesimi direkt yapıyormuş. Kesim programı cihazın yanında gelmediyse graphtec'in kendi sitesinden programı indirip kurabiliyorsunuz.
Kolay gelsin.
corelde acemiyim kusura bakma ( application launcher ) nerde acaba
Bu mesajdan alıntı yap
ozicom isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozicom

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2012 #5
http://c1204.hizliresim.com/w/c/49ylk.jpg
corel x5'te applauncher ı gösterdim. diğer versiyonlarda farklı ikonlara sahip olabilirler ama hep standard bar içinde olmuştur.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
fatihxyz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihxyz

Matbaacı / Aydın

Alt 23-04-2012 #6
artcut proğramıyla kesim yapıyordum proğram açılmıyor corelden direk kesim yapabilirmiyim
yalnız plot. cd si yok markası dika type 720
Bu mesajdan alıntı yap
MeSeCiNa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeSeCiNa

Grafiker / Edirne

Alt 18-07-2012 #7
artcut proğramıyla kesim yapıyordum proğram açılmıyor corelden direk kesim yapabilirmiyim
yalnız plot. cd si yok markası dika type 720
Aynı makinadan bizde de var ayarlarını yapabildiniz mi acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap