Corel Draw Dersleri: Altta Kalan Bir başka Obje Tarafından Örtülen Objenin Seçimi.

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Altta Kalan Bir başka Obje Tarafından Örtülen Objenin Seçimi. ...

Corel Draw Dersleri: Altta Kalan Bir başka Obje Tarafından Örtülen Objenin Seçimi.
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tamamı ile bir başka obje tarafından örtülen ve altta kalan diğer objeyi seçmek için ALT tuşuna basarak seçim yapmayı deneyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulbudak92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulbudak92

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 27-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkür ederim hep sıkıntı oluyodu bu olay
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 27-08-2008 #3
evet sıkıntılıydı bu iş..
özellikle vektörel eps lerde.. tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
_kacakkiz_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_kacakkiz_

Grafiker / Karabük

Alt 27-08-2008 #4
evet bencede işe yarayan bi yöntem tşk ederim arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-08-2008 #5
bnde altgr tusuyla oldu acaba yanlısmı var
Bu mesajdan alıntı yap
meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 27-08-2008 #6
üst üste 10 objeniz var diyelim siz bunların üstteki 3 tanesini seçmek isterseniz en üstteki objeye tıklayın ardından shift ve alt tuşlarına basarak 1 kez tıklayın alttaki obje seçilir bir kez daha tıklarsanız bir alttaki de seçilir bu işlemi kaç kez yaparsanız o kadar alttaki objeyi seçersiniz.kasap arkadaşa teşekkürler onun verdiği bilgiyi kurcalarken farkettim bunu.belkide bilinen bişeydir.ama paylaşmak istedim.selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 27-08-2008 #7
bişey daha farkettim ctrl ve alt tuşuna basarak yaparsak bu işlemi sadece tek nesneyi seçer.yani objelerin üzerine tıkadınız ctrl ve alt tuşuna basarak tıklarsanız sadece bir alttakini bir daha tıklarsanız 2 alttakini ne kadar tıklarsanız o kadar alttakini seçersiniz
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #8
kasap arkadaşa teşekkürler onun verdiği bilgiyi kurcalarken farkettim bunu.belkide bilinen bişeydir.ama paylaşmak istedim.selamlar
Biz kardeşime kıvılcım verdik o resmen yangın çıkarmış.Kattığın artılar için tşkler.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 28-08-2008 #9
Kalmasın konu o zaman...

bende genelde.. View --> simple wireframe seçeneğini bende Kısayolu (ctrl+y) yaparak altta olan tüm nesneleri görüyor kenar çizgileri tıklayarak seciyorum..

bana göre daha kolay geliyor.. =)
Bu mesajdan alıntı yap
denizyilmazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizyilmazoz(35)

Hiç Biri / Rize

Alt 28-11-2008 #10
Çok teşekkürler gerçekten çok gıcık edici bir durum ve çok fazla karşılaşıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
altta, baska, başka, bir, corel, dersleri, draw, kalan, obje, objenin, ortulen, seçimi, tarafindan, tarafından, örtülen