Corel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.)

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.) ...

Corel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.)
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Options-Workspace-Customization-Application Açılan penceresinden ilgili ayarları yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eyub47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyub47

Grafiker / Gaziantep

Alt 02-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaptım ve oldukça iyi oldu. teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 02-01-2009 #3
vayyy güzelmiş tşk.ler
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 10-01-2009 #4
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
logosgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

logosgrafik

Eğitimci / Gaziantep

Alt 10-01-2009 #5
teşekkürler kasap
Bu mesajdan alıntı yap
SZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SZ(34)

Grafiker / İzmir

Alt 23-01-2009 #6
süpersin valla çok mutlu oldum
Bu mesajdan alıntı yap
BY KARMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BY KARMA(40)

Matbaacı / Aydın

Alt 13-02-2009 #7
süpersin valla.güzel olmusCorel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.)
Bu mesajdan alıntı yap
tsira_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsira_(35)

Grafiker / Ankara

Alt 24-02-2009 #8
ben yapamadım sonuçta ne göreceğimi de anlayamadım dolayısıyla arkadaşalarCorel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.)
Bu mesajdan alıntı yap
sinans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinans

Grafiker / Mersin

Alt 31-05-2010 #9
teşekkürler. çok iyi...
Bu mesajdan alıntı yap
antique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antique

Grafiker / İzmir

Alt 20-06-2010 #10
ben yapamadım sonuçta ne göreceğimi de anlayamadım dolayısıyla arkadaşalarCorel Draw Dersleri: Arabirim saydamlığını Kullanmak (Transparent Menü;Docker vb.)
ikinci resimdeki menülere dikkat et, menülerin altında kalmasına rağmen resim belli oluyor.. yani arkadaş saydamlık ayarını değiştirmeyi anlatmış..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arabirim, corel, dersleri, draw, kullanmak, menudocker, menüdocker, saydamligini, saydamlığını, transparent