Corel Draw Dersleri: Artistik Media Tool Yetenekleri

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Artistik Media Tool Yetenekleri Sponsorlu Bağlantılar Benim nadiren kullandığım, lakin çok hoşuma giden bir özellikten bahsedeceğim. "Sadece Corel de Olan Bi Özellik" diye biliyorum. Sonuç olarak görmek istediğiniz yazıyı yazdıktan sonra "ctrl+Q" ile convert ...

birolkeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolkeser

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Benim nadiren kullandığım, lakin çok hoşuma giden bir özellikten bahsedeceğim.
"Sadece Corel de Olan Bi Özellik" diye biliyorum.

Sonuç olarak görmek istediğiniz yazıyı yazdıktan sonra "ctrl+Q" ile convert edip, convert edilen bu obje seçili iken, resimde sırasıyla gösterilen 1-2-3 seçenekleri yardımıyla objemizi kayıt ediyoruz.

Ardından başlayın boyama yapar gibi yazınızı rastgele serpiştirmeye .....
Sonuç aşağıdaki gibi.. Kolay Gelsin... Umarım beğenirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cumali12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cumali12

Grafiker / Adana

Alt 23-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teşekkürler arkadaşım. çok kullanılmasa da bilmediğim bir şeydi faydası olacaktır. emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-06-2008 #3
bununla cok değişik cerceve motifleri balonlar susler gibi seyler olusturabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #4
ben yapamıyorum yazıları değiştiremiyorum
ayrıca size bir sorum olacak ben kaşe işi ile uğraşıyorum fakat mesela yazıyı yuvarlak şeklinde yada dalgalı yazamıyorum wordda hazırları var word art şeklinde yardmcı olursanı sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
birolkeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolkeser

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2008 #5
ayrıca size bir sorum olacak ben kaşe işi ile uğraşıyorum fakat mesela yazıyı yuvarlak şeklinde yada dalgalı yazamıyorum wordda hazırları var word art şeklinde yardmcı olursanı sevinirim
bu soruyla ilgili "blend" adında yeni bi konu açmak üzereyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-06-2008 #6
yaziyi ne sekilde vermek istiyorsaniz bir cizgi veya sekil cizin yada egimi. daha sonra yaziniz secili halde iken text menusunden fit to text path secenegini tiklayin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
artistik, corel, dersleri, draw, media, tool, yetenekleri