Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders) ...

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 06-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 06-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel anlatım eminecik eline sağlık...verdiğin örnek de ayrı bi güzel tabi Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders) bu arada hamsinin baklavası da var... Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)eace1:
Bu mesajdan alıntı yap
designerbyMR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerbyMR(40)

Grafiker / Kocaeli

Alt 06-05-2008 #3
ben o camiye gittim : Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders))
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 08-05-2008 #4
Teşekkür ederim eminecik eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2008 #5
tsk eminecik dogu karadeniz ayrı bir güzellik Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)
Bu mesajdan alıntı yap
ozdenediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdenediz

Yrd. Grafiker / Samsun

Alt 15-05-2008 #6
eminecik
ukalalık gibi algılama ama, en alta göndermek için "to back" (Shift+PgDown) komutunu kullanıcaz. Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 16-05-2008 #7
eminecik
ukalalık gibi algılama ama, en alta göndermek için "to back" (Shift+PgDown) komutunu kullanıcaz. Corel Draw Dersleri: basit bir dergi kapağı yapalım (görsel ders)
estağ... burada arkadaşların konu hakkında yorum ve katkıda bulunmaları diğer takip eden arkadaşlar için faydalı olacaktır.
ders anlatımlarında kısayol komutlarına pek yer vermemeye çalışıyorum. kısayol komutları sonraki aşamalarda öğrenilmesinin faydalı olacağı kanaatindeyim.
Bu mesajdan alıntı yap
canbaz18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canbaz18

Grafiker / Çankırı

Alt 19-05-2008 #8
EmeĞİne SaĞlik Emİnecİk PaylaŞimin İÇİn SaĞol
Bu mesajdan alıntı yap
redoknot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redoknot(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 21-05-2008 #9
İmport EttİĞİmİz Resmİ SeÇemİyorum Ne Yazikkİ.order MenÜsÜ Pasİf Durumuda Ne Yapabİlİrİm
Bu mesajdan alıntı yap

slm

Alt 24-11-2008 #10
yaa ben photoshopta bir dergi kapak tasarımı yapmak istiyorum okul dergisi olucak.bir kaç resimi birleştirip falan onunla ilgili bir görsel der verebilirmisin.
birde baskıya nasıl göndercem ben onu?derginin kapağı photoshopta olcak ama sayfaları corelde hazırlayacağım.Yardımcı olurmusun?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
basit, bir, corel, dergi, dergi hazirlamak ders, dergi kapagi nasil, ders, dersleri, draw, gorsel, hazirlanir, kapagi, kapak, yapalim