Corel Draw Dersleri: Corel Draw'da Gölge Vermek

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Corel Draw'da Gölge Vermek ...

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="Red"]Corel Draw'da gölge verelim (Drop Shadow)

[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 09-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerine Sağlık. Teşşekür ederim Anlatımın için.
Bu mesajdan alıntı yap
meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 10-03-2008 #3
thematrix kardeşim freehand dan vector olarak corel e toplu export u sormuştum konu başlığı açarak.sende demiştinki pdf olarak export yaparsan corel de hepsini açar.doğru söyledin ama bişeyin farkındamısın bilmem.ben bu şekilde yasin cüzünü yaptım ve baskıya yolladım sonuç berbat.harflerde kırılmalar oluştu.iyiki kuşeye basmışızda göze yine çok kötü gözükmüyo yoksa 7*8 bin ytl çöp olcaktı.bu konuda bilgin olsun eksiğini gider diye söylüyorum sana karşı bir suçlama yapmıyorum yanlış anlama ve benim başıma gelen diğer arkadaşlara da ders olsun diye yazıyorum.saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2008 #4
meşguf iyi hoş export etmeyi başarmışsın birde export yaparken seçeneklerin bulunduğu yerde setup diye bir yer var ordan Dpi'ini yükseltmen gerekiyor ver 600 dpi'ı bak bakalım kırılıyormu birdaha Corel Draw Dersleri: Corel Draw'da Gölge Vermek
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #5
merhaba arkadaslar beni yeni ögreniorum da resım ucmus yenısını koyaılırmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2008 #6
thematrix kardeşim freehand dan vector olarak corel e toplu export u sormuştum konu başlığı açarak.sende demiştinki pdf olarak export yaparsan corel de hepsini açar.doğru söyledin ama bişeyin farkındamısın bilmem.ben bu şekilde yasin cüzünü yaptım ve baskıya yolladım sonuç berbat.harflerde kırılmalar oluştu.iyiki kuşeye basmışızda göze yine çok kötü gözükmüyo yoksa 7*8 bin ytl çöp olcaktı.bu konuda bilgin olsun eksiğini gider diye söylüyorum sana karşı bir suçlama yapmıyorum yanlış anlama ve benim başıma gelen diğer arkadaşlara da ders olsun diye yazıyorum.saygılar
bir yanlışınız var ben pdf olarak çevirin dediğimi hatırlamıyorum hiç bir yerde ayrıca 4 tane mesajınız var ve ben bununla ilgili bir mesajınızı bulamadım linki verebilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
nightmare4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nightmare4

Hiç Biri / Adana

Alt 18-05-2009 #7
üstatlarım ben daha yeni corel ögreniyorum x4 kullanyom sizden ricam biraz x4 çalışmlarınızı koyarmısınız şimdiden teşekürler.
Bu mesajdan alıntı yap
dozi2582 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dozi2582(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #8
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ALİ KARAKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALİ KARAKAN

Eğitimci / Şanlı urfa

Eski sürümler

Alt 18-05-2009 #9
üstatlarım ben daha yeni corel ögreniyorum x4 kullanyom sizden ricam biraz x4 çalışmlarınızı koyarmısınız şimdiden teşekürler.
corel 13 de işine yarar. Hatta eski sürümlerdeki çoğu özellik aynı bulduğun dersi versiyon ayrımı yapmadan izle ve uygula... Mesela yansıma yapan yazı dersini bir incele
Bu mesajdan alıntı yap
hhatay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhatay

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2010 #10
çok nalaşılır olmuş sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel, dersleri, drav, draw, drawda, drop shadow, golge, vermek