Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım. ...

Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eger İnce Ayarlarıyla Oynarsanız Daha Güzel Kalitede Yakalayabilirsiniz Resmi Sonra Grubunu Bozup Renkleriylede Oynama Yapabilirsiniz..
umarım beğenirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel paylaşım ama ne işe yaradığınıda anlatırsan (resimi vektörel hale getirdiğini Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.) daha çok bilgilenir arkadaşlar Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.
Bu mesajdan alıntı yap

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2008 #3
Ne İşe Yaradını Başlıkta Yazmayı Unutmuşum Resmi Cizim Haline Getiriyor Yani Pixel'den Cıkartıp Vectorel Bir Çalışma Haline Getiriyor Ve İstediniz Yerde Cizimleri ve Renkleri Rahat Bir Şekilde Değiştirebiliyorsunuz Ayarlamalarıda zor değil Çok Basit seçenekler Sayesinde Yapıyorsunuz neden bir resmi cizmek icin çok zaman harcayasınızki unutmayın bizim için zaman çok değerlidir onun içinde ne kadar hızlı işlem o kadar hızlı sonuç demektir. umarım anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaacik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaacik

Grafiker / Mersin

Alt 08-01-2008 #4
abicim bunu logo çizmek istemediğim yada üzerimde tembellik yoğun olduğu zaman kullanıyorum. işe yarıyo ama yine en sonunda düzeltmek için çizmekten daha fazla zaman harcıyorum Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.
Bu mesajdan alıntı yap

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 08-01-2008 #5
O Zaman Şöyle Yap CorelPaint'e alıp Pat Cıkar O Zaman Logolarda Bir Sorun Yaşamazsın Neyse Onuda Bu Aksam Konu Olarak Açarım.. Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
asi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asi

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-01-2008 #6
usta benim bu konuda sormak istediğim bişey var bu trace'de yaptığımız bir işi daha net olarak nasıl kullanabilirim
Bu mesajdan alıntı yap

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2008 #7
Üstünde Oynayarak Corel Draw Dersleri: Corel Trace Bitmab İlginizi Çeker Umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

Alt 12-12-2008 #8
bunu corelDRAW 11 de yapamıyoruz değilmi
Bu mesajdan alıntı yap

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2008 #9
Hayır Coreldraw 11'dede Yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
cagrinho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagrinho

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-12-2008 #10
teşekkürler, faydalı paylaşım olmuş, ben bu özelliği daha çok logo vs.de kullanıyorum. bu kadar detaylı resimlerde iyi sonuç almak zorlaşıyor çünkü...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bitmab, ceker, corel, corel trace bitmab, dersleri, draw, ilginizi, trace, umarim