Corel Draw Dersleri: Corelde Koli Çizimi

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Corelde Koli Çizimi ...

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 16-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elimden geldiğince anlatmaya çalıştımCorel Draw Dersleri: Corelde Koli ÇizimiBir takım özelliklerin ve mantığın kavranmasını amaçladım.

[GVIDEO]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 16-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ön izleme yapmadan konu açmayınız. Video linki hatalı.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2008 #3
hocam emeğine sağlık fakat programı tam analmıyla bilmeyen arkadaşlar bu olayı çözemiyecekler çünkü çözünürlük çok düşük yaptığın hamleleri ezbere bilmeyen kullanıcılar anlayamayacak keşke print screen la anlatsaydın daha anlaşılabilir olurdu yinede teşekkürler paylaşımın için...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 16-01-2008 #4
bunun kendi anlatımın olduğuna eminmisin
ben bu videoyu 1-2 sene öncede izlemiştim
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 16-01-2008 #5
bunun kendi anlatımın olduğuna eminmisin
ben bu videoyu 1-2 sene öncede izlemiştim
Elbette benim anlatımım değil orjinali ingilizce olan bir ders bu ben bazı arkadaşlarımızın daha iyi anlaması için kendim türkçeleştirdim elimden geldiğince.
Bu mesajdan alıntı yap
karizmatikgim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmatikgim

Grafiker / Muş

Alt 24-01-2008 #6
arkadaşım iyi örnek vermişsinde herkes anlayamaz bu anlatıklarını.Mesela çizime kutudaki orjinal rengi hangi araçla neyaparak veriyorsun. Yada çizim yapılırken önce nereden başlamak gerekir. ilk çizim altta kalıyor mesela. istersen bi daha dene yada daha iyi anlatacak arkadaşlar bi daha anlıtırsa daha anlaşılır olur. şimdiden teşekurler .
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 24-01-2008 #7
arkadaşım iyi örnek vermişsinde herkes anlayamaz bu anlatıklarını.Mesela çizime kutudaki orjinal rengi hangi araçla neyaparak veriyorsun. Yada çizim yapılırken önce nereden başlamak gerekir. ilk çizim altta kalıyor mesela. istersen bi daha dene yada daha iyi anlatacak arkadaşlar bi daha anlıtırsa daha anlaşılır olur. şimdiden teşekurler .
Üstad dediğinde haklısın fakat bu tür derslerde genellikle amaçlanan farklıdır yada amaçlar farklılık gösterir.Benim amacım olayın mantığını kavratmak ve[/b] [COLOR="Red"]daha önceden bildiğimiz [/COLOR][b]bazı özelliklerin kullanımını geliştirmektir.Ayrıyeten şu araç şunu yapar şuna tıklayarak şunu şurdan alıp şuraya koyuyoruz diyemem kendi amacım doğrultusunda bazı şeyleri bilen ve bir adım daha ileriye gitmek isteyen arkadaşlarımız bunu kavrayabilir.Ha peki iç bilmeyenler ne yapcak?En baştan corel dersi anlatan kaynaklardan bilgi birikimi yapıcak.Şöyle düşün ilk okulda adama okuma yazmayı öğretirler,ama lisede biliyomusun demezler seni bazı şeyleri bildiğini varsayarak direk eline kocaman kitapları takdim ederler.Bu derside lise düzeyi gibi düşün.Umarım anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2008 #8
Üstad dediğinde haklısın fakat bu tür derslerde genellikle amaçlanan farklıdır yada amaçlar farklılık gösterir.Benim amacım olayın mantığını kavratmak ve[/b] [COLOR="Red"]daha önceden bildiğimiz [/COLOR][b]bazı özelliklerin kullanımını geliştirmektir.Ayrıyeten şu araç şunu yapar şuna tıklayarak şunu şurdan alıp şuraya koyuyoruz diyemem kendi amacım doğrultusunda bazı şeyleri bilen ve bir adım daha ileriye gitmek isteyen arkadaşlarımız bunu kavrayabilir.Ha peki iç bilmeyenler ne yapcak?En baştan corel dersi anlatan kaynaklardan bilgi birikimi yapıcak.Şöyle düşün ilk okulda adama okuma yazmayı öğretirler,ama lisede biliyomusun demezler seni bazı şeyleri bildiğini varsayarak direk eline kocaman kitapları takdim ederler.Bu derside lise düzeyi gibi düşün.Umarım anlatabilmişimdir.
haklısın seyretmedim ama düşünce mantıklı ve olması gerekli olan bu
Bu mesajdan alıntı yap
harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2008 #9
güzel paylaşım emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
suyunsesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suyunsesi

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #10
Güzel paylaşım. Birde kutunun bizden taraftaki kulakçığının altına gölge atsak daha gerçekçi olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cizimi, corel, corelde, dersleri, draw, izimi, koli