Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım)

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar aslında sitede bazı arkadaşlar başka sitelerden alıntı yapıp anlatımlar sunuyolar. özelliklede yabancı kaynaklı olanlara kızarak bu dersi yapmaya çalıştım. umarım faydalı olur....

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar aslında sitede bazı arkadaşlar başka sitelerden alıntı yapıp anlatımlar sunuyolar. özelliklede yabancı kaynaklı olanlara kızarak bu dersi yapmaya çalıştım. umarım faydalı olur.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu anlatım sitemizde mevcut zaten lütfen başkalarının anlatımlarını kendi anlatımınızmış gibi göstermeyiniz ( EMEĞE SAYGI ) değişik birşeyler biliyorsanız forumda mevcut olmayan vede çok basit bişey olmayan bu tür şeyleri paylaşınız iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #3
bu anlatım sitemizde mevcut zaten lütfen başkalarının anlatımlarını kendi anlatımınızmış gibi göstermeyiniz ( EMEĞE SAYGI ) değişik birşeyler biliyorsanız forumda mevcut olmayan vede çok basit bişey olmayan bu tür şeyleri paylaşınız iyi çalışmalar.
kimin anlatımı varmış gösterirmisin. ben sadece bi arkadaşın rus kaynaklı bi sitesinden kaynak gösterip sadece linki koyduğunu gördüm. ve sadece kendimin hazırlamış olduğu bi çalışmayı koydum. eğer başka bi çalışma varsa yapan arkadaşada teşekkür ederim. kimseninde emeğini çalmış değilim. lütfen kimin böyle bi çalışması varsa linkini atabilirmisin.

tekrardan sitede puzzle yapımı diye aradım. sadece 4.murat diye bi arkadaşımız puzzle yapmış bi başka arkadaşımızda onun yaptığı çalışmaya resim eklemeyi anlatmış. dolayısı ile benim yaptığım yöntemden çok farklı... eleştiriniz açıkçası beni kırdı... hırsızmıyım ben yaaaa.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2008 #4
kimin anlatımı varmış gösterirmisin. ben sadece bi arkadaşın rus kaynaklı bi sitesinden kaynak gösterip sadece linki koyduğunu gördüm. ve sadece kendimin hazırlamış olduğu bi çalışmayı koydum. eğer başka bi çalışma varsa yapan arkadaşada teşekkür ederim. kimseninde emeğini çalmış değilim. lütfen kimin böyle bi çalışması varsa linkini atabilirmisin.

tekrardan sitede puzzle yapımı diye aradım. sadece 4.murat diye bi arkadaşımız puzzle yapmış bi başka arkadaşımızda onun yaptığı çalışmaya resim eklemeyi anlatmış. dolayısı ile benim yaptığım yöntemden çok farklı... eleştiriniz açıkçası beni kırdı... hırsızmıyım ben yaaaa.
hemen herşeye alınmayınız arkadaşım özellikle bu sitede Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) benden okadar çok sivri dilliler varki daha Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) buyrun aşşağıdaki linkleri takip edin

http://rapidshare.com/files/76024125/puzzle.rar

http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=7717

buda hazır puzzle ler 2 farklı çeşitte yani bukadar bilgiyi sayenizde bir başlıkta topladık Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım)

http://rapidshare.com/files/105108075/puzzles.cdr.html
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 05-04-2008 #5
hemen herşeye alınmayınız arkadaşım özellikle bu sitede Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) benden okadar çok sivri dilliler varki daha Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) buyrun aşşağıdaki linkleri takip edin

http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=7717

buda hazır puzzle ler 2 farklı çeşitte yani bukadar bilgiyi sayenizde bir başlıkta topladık Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım)

http://rapidshare.com/files/105108075/puzzles.cdr.html

evet ben her iki linkide daha önce baktım. ama benim anlatımımla hiç bir alakası yokki arkadaşım. ayrıca o arkadaşlar görsellik katmamışlar. ben yeni başlayanlar için. özellikle benim gibi olanlar için bir şeyler yapayım istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2008 #6
evet ben her iki linkide daha önce baktım. ama benim anlatımımla hiç bir alakası yokki arkadaşım. ayrıca o arkadaşlar görsellik katmamışlar. ben yeni başlayanlar için. özellikle benim gibi olanlar için bir şeyler yapayım istedim.
Anlatımınızdan dolayı teşekkür ederim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 05-04-2008 #7
Güzel Anlatım. Elinize Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-04-2008 #8
hep bir puzzle'ım olsun istemişimdirCorel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım) emeğinize sağlık harika çalışmanız için :9:
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2008 #9
güzel anlatım teşekkürler, ancak sizinde dediğiniz gibi başka sitelerde çalma olayı çok oluyor bunu engellemek içinde yaptığınız çalışmaların üzerine kendi logonuzu isminizi yada koymak isterseniz grafikerler.net logosunu koyarsanız sizin anlatımlarınızı çalıp başka sitelerde yayınlayamazlar Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım)
Bu mesajdan alıntı yap

N/A2(43)

Alt 07-04-2008 #10
güzel anlatım teşekkürler, ancak sizinde dediğiniz gibi başka sitelerde çalma olayı çok oluyor bunu engellemek içinde yaptığınız çalışmaların üzerine kendi logonuzu isminizi yada koymak isterseniz grafikerler.net logosunu koyarsanız sizin anlatımlarınızı çalıp başka sitelerde yayınlayamazlar Corel Draw Dersleri: corelde puuzle yapımı (resimli anlatım)
evet haklısın kardeş... bundan sonra çalışmalarım devam edecek inş. grafikerler.net logosunu koyacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anlatim, anlatm, corel, corelde, dersleri, draw, puuzle, resimli, yapimi, yapm