Corel Draw Dersleri: F2 Tuşunun Yarattığı Kolaylık...

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: F2 Tuşunun Yarattığı Kolaylık... ...

kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pick Tool aracı ile çalışma içersinde yer alan ufak objeleri seçmekte güçlük çekiyorsanız;F2 tuşuna basmak suretiyle zoom aracını geçiş yaparsınız.Mouse tıkladığınızda zoom işlemi gerçekleşmekle beraber tekrar pick tool aracına otamatik geçiş yapılır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
f2 tusuna bastıgınızda mousun sol tusuna tıklarsanız goruntuyu buyutur sag tusuna tıklarsanız küçültür bu da benden aynı sekilde f3 tusu küçültmeye f4 tusu ise goruntuyu ekrana sıgacak sekle getirmeye yarar
Bu mesajdan alıntı yap

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-08-2008 #3
sizi eğlendirdiysek ne ala ama bu yontemi kulllanan arkadaslarda var hemde kopmadan :S
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #4
Verilen bilgiye bu tarz alaylı yaklaşan arkadaşlar her zaman olacakdır.Nitekim adam dünya yuvarlak kendi etrafında dönüyor dedi nerdeyse adamı büyücü diye yakıyorlardı.
Bence bilgiyi küçümsemeyin.Size basit gelen bir detay kimi meslektaşımı büyük sorunlardan kurtarıyor.Şeytan detayda saklı .Meslek hayatımda çok basit şeyleri bilmeyen ve bu yüzden eşşeği rafa yerleştiren buna rağmen bu mesleği icra eden insanlar gördüm.Sonuçta bu form sadece bu mesleği icra edenlerce değil bu mesleği gelecekte icra etmek isteyen yeni kursiyer arkadaşlar tarafındanda takip edilmekte.
Bu sadece bilip bilmemek le değil birazda adap emeğe saygı meselesi...Lütfen birbirimize ve paylaşılan bilgilere,emeğe saygılı olalım.Saygılı olmanın "arkadaşım verdiğin bilgi için tşk." ederim demenin maliyeti çok yüksek değil...Tüm meslektaşlarıma hayırlı ve hatasız işlere imza atmaları dileği ile saygılar sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-08-2008 #5
Verilen bilgiye bu tarz alaylı yaklaşan arkadaşlar her zaman olacakdır.Nitekim adam dünya yuvarlak kendi etrafında dönüyor dedi nerdeyse adamı büyücü diye yakıyorlardı.
Bence bilgiyi küçümsemeyin.Size basit gelen bir detay kimi meslektaşımı büyük sorunlardan kurtarıyor.Şeytan detayda saklı .Meslek hayatımda çok basit şeyleri bilmeyen ve bu yüzden eşşeği rafa yerleştiren buna rağmen bu mesleği icra eden insanlar gördüm.Sonuçta bu form sadece bu mesleği icra edenlerce değil bu mesleği gelecekte icra etmek isteyen yeni kursiyer arkadaşlar tarafındanda takip edilmekte.
Bu sadece bilip bilmemek le değil birazda adap emeğe saygı meselesi...Lütfen birbirimize ve paylaşılan bilgilere,emeğe saygılı olalım.Saygılı olmanın "arkadaşım verdiğin bilgi için tşk." ederim demenin maliyeti çok yüksek değil...Tüm meslektaşlarıma hayırlı ve hatasız işlere imza atmaları dileği ile saygılar sunuyorum.

güzel yorum teşekkürlerCorel Draw Dersleri: F2 Tuşunun Yarattığı Kolaylık...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-08-2008 #6
Konu ile alakası olamayan mesajlar tarafımca silinmiştir. Lütfen konu ile alakasız mesajlar yazmayınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ersin YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ersin YILDIZ

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-08-2008 #7
Öğrendiğim iyi oldu , teşekkürler (:
Bu mesajdan alıntı yap
ozanx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanx

Grafiker / Kırşehir

Alt 19-04-2009 #8
kasapcarlostan çok şey öğrendim.
Bu mesajdan alıntı yap
luuis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

luuis

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #9
bende sürekli kasapcarlosu takıp ediyorum kısa yolları kullanmayı göremedimiz detaylara vurgu yapıyor.. biz yeni öğrenenler için çok faydalı oluyorr.. paylaşımlarının devamını diliyoruzzz
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik_Ersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik_Ersin

Baskıcı / Balıkesir

Alt 20-04-2009 #10
shift+f2 yapınca da seçilen obje aynı f4 deki gibi ekrana sığacak şekilde oluyo...ve çok yararı oluyo kullanın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel, dersleri, draw, kolaylik, kolaylık, tusunun, tuşunun, yarattigi, yarattığı