Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü... Sponsorlu Bağlantılar Bu konuda Corel x3 için her gün bir men'ü'yü anlatmayı düşündüm tabii sadece ben değil her üye anlatabilir kim hızlı davranırsa 4 KASIM 2008 View --> Simple Wireframe ...

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuda Corel x3 için her gün bir men'ü'yü anlatmayı düşündüm tabii sadece ben değil her üye anlatabilir kim hızlı davranırsa Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...

4 KASIM 2008

View --> Simple Wireframe ve Enhanced

Anlatım:Corel zaten ilk açıldığında Enhanced görünümü olarak gelir bu görünüm orjinal görünümdür ancak öyle durumlar söz konusu olurki bir sürü materyelin kullanıldığı bir tasarımda üstüste binen yazılar şekiller... resimlerin altında kalanlar olabilir işte böyle durumlarda hem baskıda sıkıntı olmaması için hemde tasarım yaparken objelerinizi kolay görüp secebilmek için Simple Wireframe görünümünü kullanabilirsiniz..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kararlısın coreli herkese öğretceksin arananadam....Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...
ama bence deger valla, ai yede bitik frehanddede 10 basar
sen çok yaşa corel hemi Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2008 #3
kararlısın coreli herkese öğretceksin arananadam....Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...
ama bence deger valla, ai yede bitik frehanddede 10 basar
sen çok yaşa corel hemi Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü...
Evet kararlıyım Corel Draw Dersleri: Her Gün Bir Menü... paylaşmak güzel şey... Senin imzandan yola çıktım bu seferki anlatımda basit anlattım..

5 Kasım 2008

Konu: Edit --> Replace --> Find And Replace --> Replace Obje (Obje Bul ve değiştir hemde otomatik)
Yukardaki menüyü takip edip Replace obje dediğimiz andan itibaren karşımıza çıkan menüyü resimli anlattım..(resmi farklı kaydet diyip pc'ye atın yaklaşıp bakmak zorunda kalabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2008 #4
Güzel paylaşım emeğine sağlık arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
develiden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

develiden(56)

Hiç Biri / Kayseri

Alt 17-06-2009 #5
Ders için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, corel, dersleri, draw, gun, gün, menu, menü