Corel Draw Dersleri: yeni veya hazır objelerden renk paleti oluşturma

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Dersleri: yeni veya hazır objelerden renk paleti oluşturma ...

meşguf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meşguf

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dökümanımızda vectorler var ve bunlarda 20 çeşit renk var ve bunları sonra yine kullanmak istersek wündow- color palet- create palette from document deriz isim verir ve yeni bir renk paletimiz olur.istersek renk paletinin başındaki oka tıklayarak yeni yani kafamıza göre sıfırdan bir palet de oluşturabiliriz.saygılar.(yazmak bana düşmez ama forumdan öğrendiklerime karşın birkaç şeyi yazmayı vazife bilirim....hatalı: eksik veya bilinen olsa da.ben uyandıysam birilerinide uyandırıyım)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dökümanımızda vectorler var ve bunlarda 20 çeşit renk var ve bunları sonra yine kullanmak istersek wündow- color palet- create palette from document deriz isim verir ve yeni bir renk paletimiz olur.istersek renk paletinin başındaki oka tıklayarak yeni yani kafamıza göre sıfırdan bir palet de oluşturabiliriz.saygılar.(yazmak bana düşmez ama forumdan öğrendiklerime karşın birkaç şeyi yazmayı vazife bilirim....hatalı: eksik veya bilinen olsa da.ben uyandıysam birilerinide uyandırıyım)
Çok güzel bir ipucu meşguf, teiekkürler. Özellikle dökümanda kullanılan renklerin yönetiminde ciddi fayda sağlayacaktır. Bu arada yazmak sana da düşer, herkese de... Aynen devam Corel Draw Dersleri: yeni veya hazır objelerden renk paleti oluşturma
Bu mesajdan alıntı yap
ebraremel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebraremel

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 13-09-2009 #3
paylaşım için teşekkürler..peki bu oluşturduğumuz paletten bazı renkleri çıkarmak ya da yeni renkler eklemek istersek ne yapmalıyız?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, dersleri, draw, hazir, hazır, objelerden, olusturma, oluşturma, paleti, renk, veya, yeni