Corel Draw efekt bozulmaları

Corel Draw - Corel Draw efekt bozulmaları Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Corel Draw da hazırladığımı ve transparan tabakalar içeren bir çalışmayı eps veya pdf olarak çıkış almak istediğimde şeffaf kısımlar kırık olarak çıkıyor. Aynı şey gölge ve ...

pavic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pavic

Baskıcı / İstanbul

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Corel Draw da hazırladığımı ve transparan tabakalar içeren bir çalışmayı eps veya pdf olarak çıkış almak istediğimde şeffaf kısımlar kırık olarak çıkıyor. Aynı şey gölge ve bevel efektleri uygulandığında da oluyor. Pdf çıkışı x1a veya x3 modülü ile alıyorum. Film çıkışı için. Bu konuda yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pavic

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cevap verebilecek yok mu?Buna ihtiyacım var. Çalışmayı tamamlayamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-02-2013 #3
Bu tür çalışmalarda export etmeden önce "PS To Curve" macrosunu kullanın daha kaliteli çıktığını göreceksiniz ...
Bu mesajdan alıntı yap
ysfsbr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysfsbr

Grafiker / İzmir

Alt 07-02-2013 #4
tam ne demek istediğini anlayamadım arkadaşım ama convert to bitmap yapmayı denedin mi
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 07-02-2013 #5
uyguladığınız transparan efektleri 305 dpi bitmap yapınız, gölge efektlerini de break apart özelliği ile ayırıp tek basına kaldığında yine aynı şekilde 305 dpi bitmap yaparak istediğiniz formatta kaydedip çıkış alabilirsiniz bozulmaları ancak bu şekilde engelleyebilrisiniz.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

pavic

Baskıcı / İstanbul

Alt 07-02-2013 #6
Vermiş olduğunuz cevaplar için hepinize çok teşekkür ederim. Convert to bitmap yaptım. Dediğiniz şekilde de denedim. Ama sanırım benim yaptığım logoda bir problem varCorel Draw efekt bozulmaları Aslında başka şekillerde de aynı şekilde hata çıkıyor. Dosya CDR ise sorun yok ama maalesef EPS ve PDF' de bozulma oluyor. Bir şekilde halledeceğim artık. Tekrar teşekkürler ilginize.
Bu mesajdan alıntı yap