Corel Draw Export EPS Sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw Export EPS Sorunu ...

galagezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galagezgin(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar birkaç gündür yaşadığım bir surunun çözümünü sizlere sormak istedim corelde yaptığım bir çizimi eps. olarak kaydediyorum fakat dosyayı açtığımda kaydettiğim çizim dosyada yok oluyor dosya boş geliyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Yüklediğim resimdeki dosyayı eps olarak kaydettiğimde kayıt oluyo gibi görünüyor fakat corelde veya herhangi bir programda açtığımda dosya boş çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hazırlamış olduğunuz çalışmayı farklı formatlarda ( Pdf yada Ai ) olarak yapmayı denediniz mi eps illa eps mi olması gerekiyor.?

Merhabalar birkaç gündür yaşadığım bir surunun çözümünü sizlere sormak istedim corelde yaptığım bir çizimi eps. olarak kaydediyorum fakat dosyayı açtığımda kaydettiğim çizim dosyada yok oluyor dosya boş geliyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Yüklediğim resimdeki dosyayı eps olarak kaydettiğimde kayıt oluyo gibi görünüyor fakat corelde veya herhangi bir programda açtığımda dosya boş çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap