Corel Draw Export Sorunu (A4 ebatında kaydediyor)

Corel Draw Dersleri - Corel Draw Export Sorunu (A4 ebatında kaydediyor) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Corel Draw ı kurdum.Plotter da kesim yapmak için kesim çizgilerini ekledim.Çalışmayı bitirip kesim çizgisi verip kaydetmeye kalktığımda normal eps olarak kaydediyorum fakat Roland Plotter programında sürekli a4 ...

Becce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Becce

Grafiker / Mersin

Alt 06-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Corel Draw ı kurdum.Plotter da kesim yapmak için kesim çizgilerini ekledim.Çalışmayı bitirip kesim çizgisi verip kaydetmeye kalktığımda normal eps olarak kaydediyorum fakat Roland Plotter programında sürekli a4 ebatına çekiyor kendisini..Roland a başka yerden iş attığımda herhangi bir sorun yok.Hatta eski corel çalışmalarımı attığımda da bir sorun yok.Fakat corel'den 50 x 20 cm ebatlarında bir yazıyı bile a4 ebatına göre yerleştiriyor..Lütfen bilgisi olan yardımcı olsun..

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlış hatırlamıyorsam eps export penceresinde, advanced sekmesinde bounding box bölümünde page işaretle.

doğrusunu bilen var ise paylaşsın lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Becce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Becce

Grafiker / Mersin

Alt 07-09-2011 #3
o bölümde zaten objects ve page sekmesi var..birinden biri secili olmalı..o da objects olucak..sorun baska yerden bence
Bu mesajdan alıntı yap