Corel draw gazete tasarım..

Corel Draw - Corel draw gazete tasarım.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhabalar. Ben 8 sayfalık bir gazete tasarladım. (1 ile sekiz) (2 ile 7) (3 ile 6) (4 ile 5) yanyana gelecek şekilde sayfaları ayrılmış. Sormak istediğim buna ...

Ografik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ografik

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Dosya23

Alt 14-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar. Ben 8 sayfalık bir gazete tasarladım.
(1 ile sekiz) (2 ile 7) (3 ile 6) (4 ile 5) yanyana gelecek şekilde sayfaları ayrılmış. Sormak istediğim buna daha hangi işlemleri yapmam gerekiyor. Pdf'e çevirme nasıl yapılmakta.?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 11-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
örnek bir gazete'mi yaptınız yoksa baskıya girecekmi ?
eğer ajans iseniz kesinlikle convert yapmalısınız, kalitesini bozmamak adına corel olması daha sağlıklı diğer çözüm ise pdf, eğer matbaa iseniz zaten basit artı bir işlem yapmadan direk döküman alabilirsiniz, (Ölçüler Kullanmış olduğunuz yazıcı dışında değilse) veya ctp'den kalıp alacaksanız yapmış olduğunuz forma doğrultusunda alırsınız farklı bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
okan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okan78

Grafiker / İzmir

Dosya19
Alt 08-09-2013 #3
Arkadaşlar merhabalar. Ben 8 sayfalık bir gazete tasarladım.
(1 ile sekiz) (2 ile 7) (3 ile 6) (4 ile 5) yanyana gelecek şekilde sayfaları ayrılmış. Sormak istediğim buna daha hangi işlemleri yapmam gerekiyor. Pdf'e çevirme nasıl yapılmakta.?
PDF yapmana gerek yok. Düzeni doğru kurmuşsun. 1-8 ile 2-7 aynı tablota, 3-6 ile 4-5 aynı tablota basılacak. Pdf yaparsan zaten bu söylediklerimi sen değil kalıba çekecek adam yapacak.

Daha fazla detay istersen http://mavikelebek.gen.tr/sayfa-duzeni/ burayı incele derim..
Bu mesajdan alıntı yap