corel draw ile hat animasyonu

Corel Draw - corel draw ile hat animasyonu ...

Konu Kapatılmıştır
tugraci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugraci

Hiç Biri / Tekirdağ

Alt 06-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar,
web sitemde yayinlamak icin bir Fatih Tugrasi animasyonu yaptim. İlk basta daha az idi ama su anda 48 kareden olusuyor. akicilik sizce yeterli mi yoksa kare sayisini arttirayim mi ne dersiniz? egilim arttir yonunde olursa bir ara edit ederim. Web siteme koydum ve linki asagida. henuz herkese acik bir link degil. yani degişiklik yapabilirim. dosya animated GIF. Flash bilmedigim icin bu yontemi tercih etmek durumunda kaldim.
Nasil Yaptim?:
Bir corel dosyasinda 48 sayfaya son tugra halini ve sahne sinirlarini aynen yapistirdim. ilk sayfadan itibaren ihtiyac olmayan fazlaliklari silerek film karelerini olusturdum. Herbirini gif olarak export ettim. sonra kareleri Microsoft GIF animatorde siralayarak filmi olusturdum. Amator isi yani.
link:

her yonde yorumlariniz degerlidir
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Linki ve çalışmanızdaki ve site linkini silip, çalışmanızı tekrar yükleyin.(Web sitesi adresi yayımlamak, reklam yapmak... yasak)
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Mesajını düzeltmek için corel draw ile hat animasyonu butonunu kullanın

Kolay gelsin.
Konu Kapatılmıştır

Tags
animasyon, animasyonu, corel, draw, gif, hat, ile