Corel Draw ile Nasıl Kolay yapılır?

Corel Draw Dersleri - Corel Draw ile Nasıl Kolay yapılır? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sorunum şu ki; yılardır kulanmam rağmen Corelin pratik çözümleridne bazen bir haberim. Resimde gördüğünüz bir daire etrafına (güneş diyelim buna) mesafeleri eşit ama kolayca yerleştirebileceğimiz ışık çızgileri ...

nostrakabus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nostrakabus(50)

Sanat Yn. / Mersin

Alt 23-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sorunum şu ki; yılardır kulanmam rağmen Corelin pratik çözümleridne bazen bir haberim. Resimde gördüğünüz bir daire etrafına (güneş diyelim buna) mesafeleri eşit ama kolayca yerleştirebileceğimiz ışık çızgileri olsun .. ben bunu elle manuel yapıyorum çünki Trasnformation benim istediğim şeklide sıralayamaıyor, yada ben becerksizim. Bunun daha kolay bir püf noktası yokmu ? nasıl yapabiliriz?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim görünmüyor tam anlayamadım ...
Bu mesajdan alıntı yap
cesar5x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2012 #3
İstediğiniz şey gözükmüyor. Anladığım kadarıyla bir daire çevresine eşit aralıklarla çizgiler ya da nesneler istiyorsun. Dairenin merkezine etrafında döndereceğin objenin dönme merkezini getir. Bir kez dönder sonra duplicate duplicate...
Bu mesajdan alıntı yap

nostrakabus(50)

Sanat Yn. / Mersin

Alt 23-04-2012 #4
pardon lik yanlıştı düzelttim . Bu resimdeki gibi bir daire etafına nasıl daire şeklinde her hangib bir çizgi Örnek : Güneş etrafındaki çizgileri temsil eden bir forum oluşturabilirim. ama aralardaki çizgiler eşit olmalı
Bu mesajdan alıntı yap

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2012 #5
Etrafında kaç adet şekil istiyorsanız onu 360'a bölüm dönme açılarını bulduktan sonra kopyalayacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap

nostrakabus(50)

Sanat Yn. / Mersin

Alt 23-04-2012 #6
evet sizin söylediğiniz gibi istiyorum. Yanlız bu işlerimi TRANSFORMATİON > ROTATE bu işimi görmüyor onuda söyleyim.. istediğim eğimi vermiyor bu işin en kolayı manuel elle yapıyorum ama ...onunda aması var zamn kaybı hani dunun püf noktası varmı diye merak ettim
Bu mesajdan alıntı yap

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2012 #7
evet sizin söylediğiniz gibi istiyorum. Yanlız bu işlerimi TRANSFORMATİON > ROTATE bu işimi görmüyor onuda söyleyim.. istediğim eğimi vermiyor bu işin en kolayı manuel elle yapıyorum ama ...onunda aması var zamn kaybı hani dunun püf noktası varmı diye merak ettim
cesar5x () hotmail.com
msn ekleyin hemen yardımcı olayım.
Bu mesajdan alıntı yap

nostrakabus(50)

Sanat Yn. / Mersin

Alt 23-04-2012 #8
eklendiniz
Bu mesajdan alıntı yap

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2012 #9
eklendiniz
özür, msn kurulu değilmiş kurduğumda açıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

cesar5x

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-04-2012 #10
eklendiniz
eklenti uyarısın gelmedi.

cesar5x hotmail
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags