corel draw / kare as

Deneme Çalışmalar - corel draw / kare as ...

corel draw / kare as
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

corel draw / kare as

Alt 28-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw / kare as

uzun süredir çalışma yayınlamıyordum buda bir corel draw çalışmasıdır ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım kimse beğenmedi olumlu yada olumsuz hiçbirşey yazılmamış 2 hafta boyumca corel draw / kare as
Bu mesajdan alıntı yap
EmreAYD1N isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EmreAYD1N

Grafiker / Antalya

Alt 13-01-2011 #3
Gayet hoş Deneme Çalışmalar Linkinde olan bir ilgisizlik ya da bakanların yorum yazmama gibi bi alışkanlığı oluduğunu bilmelisin..

İyi Çalışmalar.. Emeğine Sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
haralay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haralay

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 04-02-2011 #4
Eline sağlık. Farklı bir kağıt çizimi olmuş, yaratıcı.

Ama bende neden bilmem gerçekçilik ön planda hep. Keşke orijinal objeler kullansaydın. Kare - Maça - Sinek - Kupa gibi.. Yine de çok fazla başarılı buldum.
Bu mesajdan alıntı yap
E.Çimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

E.Çimen

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-02-2011 #5
Özellikle arkaplan'da kullandığın renkler çok hoşuma gitti.Emeğine sağlık. corel draw / kare as
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2011 #6
Gayet hoş Deneme Çalışmalar Linkinde olan bir ilgisizlik ya da bakanların yorum yazmama gibi bi alışkanlığı oluduğunu bilmelisin..

İyi Çalışmalar.. Emeğine Sağlık...
teşekkürler dediğinizde haklı olabilirsiniz ama ben her zaman yorum yazmaya olumlu yada olumsuz görüş belirtmeye özen gösteriyorum özellikle az yorum yapılmış konularda bu özeni gösteriyorum genel olarak böylede olmalı insanlar bu paylaşımları görüş alabilmek amacı ile burda yayımlıyorlar öyle değil mi...

Eline sağlık. Farklı bir kağıt çizimi olmuş, yaratıcı.

Ama bende neden bilmem gerçekçilik ön planda hep. Keşke orijinal objeler kullansaydın. Kare - Maça - Sinek - Kupa gibi.. Yine de çok fazla başarılı buldum.
teşekkürler bende de hep olağanın dışında farklı şeyler yapmaya çalışıyorum bu kişisel tercihimdir elbetde gerçekçilik ayrı bir çekicilik verebilirdi ama dediğim gbi benim tercihim hatda her biri için ayrı bir kart figürü düşündüm yayımladıktan sonra ama tekrar üstünde durmadım tekrar teşekkürler...

Özellikle arkaplan'da kullandığın renkler çok hoşuma gitti.Emeğine sağlık. corel draw / kare as
teşekkürler umarım diğer çalışmalarımıda inceleme fırsatı bulursunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
düşlersokağı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

düşlersokağı

Webmaster / İstanbul

Alt 07-02-2011 #7
Çok hoş çalışma emeğine sağlıkcorel draw / kare as
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2011 #8
Çok hoş çalışma emeğine sağlıkcorel draw / kare as