Corel draw Logo

Corel Draw - Corel draw Logo ...

Corel draw Logo
Spaixn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Spaixn8

Grafiker / İstanbul

Corel draw Logo

Alt 28-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar.

Yaşım 17 buçuk,bir reklam şirketinde çalışıyorum,arkadaşlarım benden oyunda ki clanları için bir yazı istedi,bende böyle birşey yaptım,benden yaşca ve bilgi olarak büyüklerim oldugu için sizede göstermek fikrinizi almak istedim.

[IMG]Corel draw Logo[/IMG]

TEŞEKKÜRLER...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yudup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yudup

Grafiker / Konya

Alt 28-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logoyu çizmeden önce araştırma tamamlamanı öneririm dostum. Neye ihtiyaç duyduklarını öğren bu alanda başka logoları incele sonra yapmaya başla. Emek verilen işler güzeldir Corel draw Logo
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Spaixn8

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2013 #3
Logoyu çizmeden önce araştırma tamamlamanı öneririm dostum. Neye ihtiyaç duyduklarını öğren bu alanda başka logoları incele sonra yapmaya başla. Emek verilen işler güzeldir Corel draw Logo
Kolay gelsin
Teşekkür ederim fikirlerin için,dediklerini ciddiye alıcam

Sanada kolay gelsin,İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
reko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reko

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-01-2013 #4
isim biraz acayip geldi Corel draw Logo kesin o arkadaşlarda bilerek yapmıştır. ama düşünce güzel bence kelimeleri birleştirip düz yazı olarak sunarsan daha güzel durur gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

Spaixn8

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2013 #5
isim biraz acayip geldi Corel draw Logo kesin o arkadaşlarda bilerek yapmıştır. ama düşünce güzel bence kelimeleri birleştirip düz yazı olarak sunarsan daha güzel durur gibi.
Evet okunduğu zaman bir gariplik var ama anlamı,saldır ve yakala anlamında,counter strike uygun bir takım adı bence..

TEŞEKKÜR EDERİM
Bu mesajdan alıntı yap