corel draw / manzara5

Deneme Çalışmalar - corel draw / manzara5 ...

corel draw / manzara5
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

corel draw / manzara5

Alt 09-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw / manzara5

yine bir manzara çalışması takıntı oldu bende nedense corel draw / manzara5 umarım bir öncekine nazaran daha başarılıdır

corel draw / manzara4

corel draw / manzara3
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence başarılı bir çalışma. Dalları tek tek mi çizdiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-03-2010 #3
Dostum ufak tefek her çalışmada muhakkak kusur olur,bunları saymazsak,iyi bir çalışma hiç fena değil,yanlız ki ben şunu anlamadım,neden Coreldraw?CorelDraw bildiğim kadarıyla vektör tabanlı bir çizim programı,ve photoshopla çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.Hemde hazır brushlardan,ve stylelardan.Bu arada konu dağılmasın,çalışma için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #4
Bence başarılı bir çalışma. Dalları tek tek mi çizdiniz?
teşekkürler dallar bir grup olarak çizilip çoğaltıldı

Dostum ufak tefek her çalışmada muhakkak kusur olur,bunları saymazsak,iyi bir çalışma hiç fena değil,yanlız ki ben şunu anlamadım,neden Coreldraw?CorelDraw bildiğim kadarıyla vektör tabanlı bir çizim programı,ve photoshopla çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.Hemde hazır brushlardan,ve stylelardan.Bu arada konu dağılmasın,çalışma için teşekkürler...
ben hep coreldraw da çalışıyorum maksadım ise dahada iyisini yine coreldraw da yapmak ilginiz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap