corel draw / manzara6

Deneme Çalışmalar - corel draw / manzara6 ...

corel draw / manzara6
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

corel draw / manzara6

Alt 11-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]corel draw / manzara6[/IMG]

çizerken çok hoşuma gitti umarım sizlerde beğenirsiniz...

corel draw / manzara5
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 11-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş olmuş elinize sağlık.. bunun çizimini ders olarak foruma eklerseniz yararlı olur dıye dusunuyorum
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #3
hoş olmuş elinize sağlık.. bunun çizimini ders olarak foruma eklerseniz yararlı olur dıye dusunuyorum
teşekkürler işlerden vakit buldukça yapıyorum merak eden arkadaşlar olursa anlatım içinde biraz vakit ayırırım elbetde corel draw / manzara6
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2010 #4
Dalları çok seviyorsunuz anlaşılan.corel draw / manzara6 Yine çok güzel bir çalışma, emeğinize sağlıkcorel draw / manzara6
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #5
Dalları çok seviyorsunuz anlaşılan.corel draw / manzara6 Yine çok güzel bir çalışma, emeğinize sağlıkcorel draw / manzara6
teşekkürler ağaçları seviyorum yaprak yaptığımda renk vermek geliyor içimden o zamanda corel maalesef aşırı bir kasmaya gidiyor onun için yapraklardan biraz uzağım corel draw / manzara6
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 11-03-2010 #6
çok hoş... ancak ayın haresi, emboss efekti gibi olmuş. corelde o tip blurlar daha yumuşak hale gelemiyormu?

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-03-2010 #7
Dostum çok güzel olmuş,fakat dikkatimi çeken nokta tıpkı diğer 2 resmindeki(önceki manzara resimleri) ağaçlar birbirine çok benziyor,Değişik bişeyler denesen?
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #8
çok hoş... ancak ayın haresi, emboss efekti gibi olmuş. corelde o tip blurlar daha yumuşak hale gelemiyormu?
teşekkürler özellikle o şekilde yaptım gözü rahatsız ettiğini düşünmedim hatta biraz daha yoğundu sadece azalttım ilginiz için teşekkürler...

Dostum çok güzel olmuş,fakat dikkatimi çeken nokta tıpkı diğer 2 resmindeki(önceki manzara resimleri) ağaçlar birbirine çok benziyor,Değişik bişeyler denesen?
denemler çok ancak kendim beğenmediğim bir çalışmayı paylaşmıyorum o şekilde yarım kalan çok çalışmada mevcut corel draw / manzara6 şimdi elimde bir çalışma var umarım yayınlayınca istediğiniz gibi bir değişiklik göreceksiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-03-2010 #9
çok hoş olmuş elinize sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2010 #10
çok hoş olmuş elinize sağlık
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları