corel draw / manzara7

Deneme Çalışmalar - corel draw / manzara7 Sponsorlu Bağlantılar yoğun istek üzerine tarzı biraz değiştirdim ama hala aklım manzarada http://www.grafikerler.net/corel-dra...a6-t77721.html...

corel draw / manzara7
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

corel draw / manzara7

Alt 12-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw / manzara7

yoğun istek üzerine tarzı biraz değiştirdim ama hala aklım manzarada corel draw / manzara7

corel draw / manzara6
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 12-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi çizimler size ait onuda açıklasaydınız daha iyi olurdu.Bana ağaç diplerindeki otlar ve yapraklar hazır göründü.
Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
PrcDark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PrcDark

Bilg. Teknikeri / Diyarbakır

Alt 12-03-2010 #3
Elinize sağlık. Görüşlerimi açıklayacak olursam eğer, bence hem çok sade hem de çok abartılı nesnelere yer verilmiş, ayrıca nesneler üzerinde doku kullanmanızı öneririm,Tekrar ellerinize ve emeklerinize sağlık. Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2010 #4
Hangi çizimler size ait onuda açıklasaydınız daha iyi olurdu.Bana ağaç diplerindeki otlar ve yapraklar hazır göründü.
Paylaşım için teşekkürler.
ewet bu sefer biraz hazırcılık yaptım dediğiniz gibi yapraklar ve otlar hazır ancak o kadar objenin corelde ne kadar sıkıntı doğurduğuda bir gerçek çalışırken coreli kaç sefer kapattığımı dahi sayamadım fazla obje corelde problem maalesef ancak bu objeleri birleştirip bir çalışma ortaya koymakta beceridir elbet renk ve ışıkta cabası ilginize teşekkürler....
Bu mesajdan alıntı yap

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2010 #5
Elinize sağlık. Görüşlerimi açıklayacak olursam eğer, bence hem çok sade hem de çok abartılı nesnelere yer verilmiş, ayrıca nesneler üzerinde doku kullanmanızı öneririm,Tekrar ellerinize ve emeklerinize sağlık. Başarılar
tarzı biraz değiştirmek amacı ile yaptığım bir çalışma elbette ilkinde hatalarım olmuştur ilginiz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap