Corel Draw Önemli bir sorun

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw Önemli bir sorun ...

PikaOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PikaOfset

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar şöyle bir sorunum var....

yukarıdaki kartta ortada tram verilmiş fakat bu çalısma corel ile yapıldıgına pek emin değilim.. fiil denedim olmadı Corel Draw Önemli bir sorun

kısacası yardım lazım biraz Corel Draw Önemli bir sorun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel'den çok Photoshop ile yapılmışa benziyor ...
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2012 #3
fountain fill çözmüyor mu kardeşim doku mu var üzerinde daha net bir resim yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2012 #4
Zemini ps de yap. Bunu grident ile yaparsın, 1. olarak grident bölümüne geldiğinde , damlalık ile 3 rengin geçişini kopyala ve uygun bir açı ver. 2. olarak sadece koyu ve açık rengi kopyala , reflected yap yine açı ver, aynısını elde edersin. Sonrada , bevel and emboss dan textureye tıkla ve değişik patternler dene, scale ve depth ayarları ile onayarak bu kartın aynısını elde etmemen mümkün değil Corel Draw Önemli bir sorun

Sonra çalışmanı vektörel bir programa at, yazıyıda ps de yazarsan, hele birde patternli bir katmanın üzerine yazarsan baskıda çorbaya döner. Denedimde ordan biliyorum Corel Draw Önemli bir sorun

Anlaşılmadıysa veya öğrenmeyi çok isteyen arkadaşlar varsa resimli anlatım yapabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2012 #5
Zemin metalik dokulu bir background. Bu yüzden sadece gradientle aynı dokuyu alamazsınız.
Haç şeklindeki çizgilerde P.Shop'ta emboss verilerek yapılmış. Geriye kalan yazılarda belki P.Shop belki Ai, belkide Corel....
Bu mesajdan alıntı yap