Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya Geneli ...

acoustic23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acoustic23

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker...

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: Corel Draw (uzman ve oncelikli tercihtir)
Photoshop (iyi veya orta seviye)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yurtdisinda bulunan reklam firmamizin, yogun calisma icinde oldugu donemlerinde proje bazli grafik tasarim destegi verecek, is disiplinine sahip bir calisma arkadasi aramaktayiz. Ayni zamanda dijital baski alaninda calistigimiz icin, calismalarimizi genellikle vectorel olarak hazirlamaktayiz. Bu sebepten dolayi Corel Draw hakimiyeti gerek zaman, gerekse tasarim yetenegi acisindan bizim icin cok onemli. Genel olarak calisma alanlarimiz insert, brosur, menu, dis cephe ve ic cephe giydirmeler, fatura, logo ve kurumsal kimlik tasarimi, decupe vb... Uzrine olacaktir. Ilgilenen arkadaslar cvlerini direkt tarafimiza mail atabilirler ( Ayni zamanda bir kac referans calismalarinizi da maile attach edebilirsiniz)
Not: Calismalar icin aylik odeme yapilmayacaktir. Her bir is basliginin fiyati, tarafimizca belirlenmis olan proje fiyat listesi uzerinden, is oncesi odeme sekli ile yapilacaktir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya GeneliCorel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya GeneliCorel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya GeneliCorel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(43)

Grafiker / Uşak

freelance grafiker

Alt 23-11-2015 #3
mail attım

0535 946 00 92
Bu mesajdan alıntı yap
esrasi61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrasi61

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2015 #4
Mail gönderildi.
Bu mesajdan alıntı yap
ozguraskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraskan

Webmaster / İstanbul

Alt 23-11-2015 #5
Arkadaşlar Size Zahmet Mail Adresine Bir Bakın İnandırıcı Geliyormu? Artı @usa.com
Girin siteye usa.com'a ne çıkacak Şaşırmayın ya. Kim Bu Devirde Tasarım Yapmadan Para Verir. Dalga Geçiyorlar Başka Birşey Değil. Yurtdışında Grafiker mi Bitmiş?

Ayrıca Adamlar Yurtdışında İngilizce Şartı Koymayı Unutmuşlar Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya Geneli
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2015 #6
Usa uzantılı mail alınabiliyor
Link

https://service.mail.com/registratio...eader-login1-3

Arkadaşlar Size Zahmet Mail Adresine Bir Bakın İnandırıcı Geliyormu? Artı @usa.com
Girin siteye www.usa.com'a ne çıkacak Şaşırmayın ya. Kim Bu Devirde Tasarım Yapmadan Para Verir. Dalga Geçiyorlar Başka Birşey Değil. Yurtdışında Grafiker mi Bitmiş?
Bu mesajdan alıntı yap
acoustic23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acoustic23

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-11-2015 #7
Ozgur Aksan,

mail.com serveri uzerinden daha bir cok populer domain mail adresi alinabiliyor. Agit77'nin soylemis oldugu referans linkini incelersen gorebilirsin. (Tesekkurler Agit77)
Yurtdisinda grafiker bitmedi. Zaten bunyemizde iki kisi olarak bu calismalari hazirlamaktayiz. Dis cephe islerimizin genellikle daha fazla olmasindan dolayi, offset islerine zaman ayirmakta zorlaniyoruz. Ayrica sunu belirtmeden gecemeyecegim. Bugune kadar etik calisma imknaina sahip olamamis olabilirsin. Bu konuda herhangi bir yorum yapmayacagim. Ama sunu acikca soyleyebilirim; bir kartvizit bir folder yada flyer tasarimi yapilacaksa ( sadece temsili bir fiyat soyluyorum) urun basi 20-30TL verilecekse, iki uc adet is hazirlanmasi icin ben bu ucereti pesin olarak odedigimde karsi taraftaki grafiker, grafik isini bana saglam sekilde gondermezse "kendisi kaandigini zannederken, kaybeder. Bir daha benden is alamaz" ben sadece 70-80TL kaybederim... Mutlaka "artniyetli olmayan, isine saygi duyan" birsini de bulabilirim. Boyle bir grafiker arkadasi da bulursam, karsilikli guven iliskisine dayali olarak bu ucreti pesin gondermemin hic bir sakincasi yok! Cunku bu emek isidir... Benim icinde kazanc. Karsilikli bir kazan durumu ve inanc olmadigi surece, kaliteli ve istikrarli is yapmabilmekte mumkun degildir...
(bu arada, Ingilizce bilmeden ingilizce metin yazmak mumkundur degil mi? Ki, kaldiki kullandigimiz diller FR-NL-TR ve en son EN Ayrica benim, metin sorumlulugunu grafikere yuklemem gibi bir durum soz konusu degil...)
Bu mesajdan alıntı yap
sabriye elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sabriye elif

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2015 #8
Merhaba,
Lütfen portfolyomu inceleyin. Sizinle çalışmaktan keyif duyarım.

sabriyeelifkatipportfolyo.wordpress.com

Graphic and Jewellery Designer
Writer & Illustrator

Sabriye Elif Kâtip
0534 515 24 93
Bu mesajdan alıntı yap
Dcmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dcmr

Grafiker / Sinop

Alt 29-11-2015 #9
ve ya 0544 917 26 07 ulaşa bilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
yusufbey123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbey123(23)

Grafiker / Aydın

Alt 01-12-2015 #10
Merhaba,

Freelance olarak Grafik & Tasarım işlerinizi yapabilirim.

- 0530 897 99 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam