Corel draw renkli objeler hakkında

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel draw renkli objeler hakkında ...

star92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

star92

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 06-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşlar corel drawda bi konuda yardımınıza muhtacım.Aranıza çok yeni katıldım sayılır.Uygulamalı eğitmle kendime iş çıkartıp kavramaya çalışıyorum Corel draw renkli objeler hakkında)

Sorum şu aşağıdaki objeleri üst üste getirdiğim zaman sadece en baştaki kırmızı görünüyor onun altındaki gibi üst üste gelmiş bi obje resmi alamıyorum.Acaba bunu ps'demi yapmak gerekir ? Corel draw renkli objeler hakkında

Yardımınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Prohibitive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prohibitive

Grafiker / Sivas

Alt 15-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum yanlış anlamadıysam siyah curve altta kalıyor. üstte olmasını istediğini seç shift + page up tıkla. en üste getirecektir curveyi.

ama en mantıklısı Tools - Object Manager adında belli. Object Manageri aç photoshoptaki layer mantığı. tut alta götür tut üste çıkart gibi...

Biraz özentisiz oldu ama ksuura bakma. videonun boyutu çok oluyordu Corel draw renkli objeler hakkında

Bu mesajdan alıntı yap