Corel Draw öğrenmek istiyorum

Corel Draw - Corel Draw öğrenmek istiyorum ...

Alt 26-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.ben corel draw programını öğrenmek istiyorum.ve siz ustalarımın yardımlarına ihtiyacım var.bilgisayarımda CorelDrawX3 yüklü. kartvizit yapmak istiyorum.ne yapabilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşlar.ben corel draw programını öğrenmek istiyorum.ve siz ustalarımın yardımlarına ihtiyacım var.bilgisayarımda CorelDrawX3 yüklü. kartvizit yapmak istiyorum.ne yapabilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hiç bir program bilmeden bir ürün çalışması yapmak yerine ilgin olan programı öğrenmeyi denemeni tavsiye ederim. Yapmak istediğin çalışmaların (kartvizit vb...) örneklerine zaten oiyasadan yada yakınlarında olan insanlardan ulaşabilirsin. Bunları inceleyerek nelerin nasıl yapıldığını gözlemle. Ama daha hiç bir şey bilmeden kartvizit yapacağım dersen bu işi profesyonel olarak yapanlara biraz haksızlık etmiş olmazmısın?

Ayrıca açtığın konu başlığı konu ile alakalı olmak zorunda. Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Başlığını bir kerelik değiştiriyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

çok haklısın hocam

Alt 26-08-2007 #3
Hiç bir program bilmeden bir ürün çalışması yapmak yerine ilgin olan programı öğrenmeyi denemeni tavsiye ederim. Yapmak istediğin çalışmaların (kartvizit vb...) örneklerine zaten oiyasadan yada yakınlarında olan insanlardan ulaşabilirsin. Bunları inceleyerek nelerin nasıl yapıldığını gözlemle. Ama daha hiç bir şey bilmeden kartvizit yapacağım dersen bu işi profesyonel olarak yapanlara biraz haksızlık etmiş olmazmısın?

Ayrıca açtığın konu başlığı konu ile alakalı olmak zorunda. Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Başlığını bir kerelik değiştiriyorum.
forum kurallarını okumadığım için özür dilerim.tipik bi türküm zaman ayırıp okumadım.

göz var nizam var hocam benim yaptığım çalışma ne olursa olsun profesyonel bi insanın yaptığına benzemez sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-08-2007 #4
unuttum arkadaş bende 125 tane hazır kartvizit vardı onlarıda en kısa zamanda upload edeyim
Bu mesajdan alıntı yap
kara kule isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kara kule

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2007 #5
sevgili bulentje forumda corel draw hakkında güzel notlar olan bir başlık var. yardımcı olacağından eminim.
http://www.grafikerler.net/coreldraw...ers-t1907.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
viyolet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viyolet

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-09-2007 #6
merhaba bulentje

bende yeni corel kullanıcısıyım.
forumda ve google da kaynak siteler bulabilirsin.
benim destek aldığım sitelerden birkaç tane yazayım
gerçekten özellikle ilk sıradaki çok önemli ve güzel bi kaynak site.

[COLOR="Red"]
site adı vermek yasaktır.
[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
mikmik61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mikmik61

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 14-12-2009 #7
bende rica etsem banada grafik tasarlama konusunda yardımcı olabilirmisiniz. ben daha bu yolun çok başındayım.hiç bilgim yok.
Bu mesajdan alıntı yap
sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2009 #8
bence öğrenmek için en güzeli kitabını okumak ve okuduğunu uygulamak sıkılmassan eğer.Corel Draw öğrenmek istiyorum Daha sonrada aşağıdaki linkten ders videolarına bakabilirsin:

ftp://ftp.corel.com/pub/Video/GraphicApps/wmv/
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
and#246and#287renmek, corel, corel draw ogrenmek, corel ogrenmek istiyorum, draw, istiyorum