Corel Draw Tabela Yapımı

Corel Draw - Corel Draw Tabela Yapımı ...

Corel Draw Tabela Yapımı
novem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novem(27)

Bilg. Teknikeri / Bursa

Corel Draw Tabela Yapımı

Alt 07-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel Draw Tabela Yapımı

Yukarıdaki resim tabela olacak. Vektöre çeviriyorum fakat ben bunu tabelaya hazır hale nasıl getiricem arkadaşlar.Daha önce hiç tabela yapmadım.Yanda tekerleğin çizgileri falan da gözüküyor.Lütfen acil yardıma ihtiyacım var.Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Prolite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Prolite

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir resimdir. Direk digital baskiya ver en temizi olacaktir. Plotterde kesebilirsin ama bu haliyle zor. Bunun icin önce resmi cizgiye dönüstürmelisin. Resim cizgiye dönüsürken renler yüzde yüz olmali. Örnegin mavi yüzde yüz, sari yüzde yüz olmali. Yokse cigiye dönüstügünde her renk bir cizgi olur ki bu da kesimi imkansiz hale getirir. Cünkü plotter her rengi keser.
Dedigim gibi bunu digital yap en kolayi olur...
Selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-12-2013 #3
Selam,

Bu eğer sıfırdan aynı görünümlü bir tabela olacaksa vakum pleksi sistemi bünyesinde var olan bir tabelacıya başvur... Bu şişirme pleksi dediğimiz yöntemle yapılabilir. Tabiki başka yöntemleride vardır ama istediğin görünümü dediğim sistem verir.
Bu mesajdan alıntı yap
hades sarpedon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hades sarpedon

Baskıcı / İzmir

Alt 06-01-2014 #4
Vector olarak çalıştıktan sonra başlanması çok sağlıklı olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap