corel draw ve photosop da yetiştirilmek üzere - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - corel draw ve photosop da yetiştirilmek üzere - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar corel draw ve photosop da yetiştirilmek üzere Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: - Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: corel draw ve ...

gokhan389 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhan389

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corel draw ve photosop da yetiştirilmek üzere

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: -

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul

İşle ilgili açıklama: corel draw ve photo shop da kendimi yeterince geliştirdiğimi düşünüyorum fakat bir iş yerinde çalışmadan grafikerlik yapamıyacagıma inanıyorum alıcagım paranın hiç bir önemi olmamakta bana işi öğreticek bir yer arıyorum 2 ay staj yaparak usta bir grafiker olma yolunda çok büyük bir adım atıcagıma inanıyorum dediğim gibi paranın önemi yok yeterki bana işi en ince ayrıntısına kadar ögreticek bir yer olsun yeterli istanbul bağcılarda oturuyorum ilginiz için teşekkür ederim

E-posta:

Telefon: 0539 607 14 84
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul - corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul ya da corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul | corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

gokhan389

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2011 #3
arkadaşlar oraya corel draw ve photo shop yazdım fakat her türlü programı öğrene bilirim kendime güveniyorum corel drawda iyi derecede olduğumu photoshopdada orta seviyede oldugumu düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap

gokhan389

Grafiker / İstanbul

Kendimi geliştirdiğime inanıyorum stajer referanslarım vardır - İstanbul

Alt 01-07-2011 #4
Kendimi geliştirdiğime inanıyorum stajer referanslarım vardır

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: yok

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul
corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul
corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul corel draw ve photosop  da yetiştirilmek üzere - İstanbul

İşle ilgili açıklama: yaptıgım çalışmalar crossları yerleştirmeyi az çok biliyorum baskıya hazırlamayıda biliyorum tamamen kendi kendimi geliştirdim
fakat bir yerde çalışmadan bir grafiker olabilicegime inanmıyorum
bunun için bir yerde stajer olarak çalışmak istiyorum

KULLANDIGI PROGRAMLAR:
photoshop orta seviye
coreldraw iyi seviye
freehand iyi seviye
quarkxpress başlangıç seviyesi

E-posta:

Telefon: 0539 607 14 84
Bu mesajdan alıntı yap