Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum.

İş Arayan İlanları - Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum. ...

Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum.
ekorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekorkmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Baskı Operatörü ve Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Corel DRAW (Çok iyi)
Photoshop (İyi)
Freehand (Orta)
Dreamweaver (Orta)

İş deneyimi ve içeriği: 2002 senesinden beri içinde bulunduğum sektörde bir çok kuruluş bünyesinde yer aldım. Birçok baskı makinesi ve folyo kesim makinesi kullandım. Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası genel takip konusunda oldukça tecrübeliyim.

Kullandığım Makineler

Hp10000s
HpZ6100
Challenger Seiko
İnfiniti Spectra 15 pq
Roland Gx 500

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul avrupa yakasında bulunan iyi bir firmada uzun süreli olarak çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0533 663 86 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum. - Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum. ya da Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Corel Draw ve Plotter Kesim Programlarını biliyorum, iş arıyorum. İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap