Corel Draw Win 7 problem

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel Draw Win 7 problem ...

Corel Draw Win 7 problem
lord_souza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lord_souza

Ressam / Ağrı

Corel Draw Win 7 problem

Alt 04-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corel draw 11-12 yüklü win 7 makinelerde farklı kaydet(save as) yapınca File name de herhangi bir yazı çıkmıyor..Yani herhangi bir klasörde farklı kaydet yaptığımızda normalde son kaydettiğimiz isimle cıkar aynı isimde cdr dosyası varsa üzerine kaydetmeye calısır evet hayır diye sorar..File name boş olduğu için tekrar tekrar isim girmek zorunda kalıyorum bunun bir çözümü varmı? xp kurulu makinalarda böyle bir problemle karşılaşmadım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilginç bir durum daha önce hiç karşılaşmadım ve duymadımda programsal bir sorun olabilir yüklü CorelDRAW programınızın son güncellemerini yapmışmıydınız, X5 veya X6 denedinizmi yeni versiyonları grafiker'lere daha çok hitap ediyor denemenizi tavsiye ederim. .
Bu mesajdan alıntı yap
lord_souza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lord_souza

Ressam / Ağrı

Alt 04-07-2012 #3
Corel x4-x5 de herhangi bir problem yok corel 11 ve 12 de oluyor bu durum bütün makinelerde denedim
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2012 #4
Hocam CorelDRAW 11'i hiç kullanmadım o yüzden bir şey diyemiyeceğim 12'yi kullandım ama bahsettiğin sorunla karşılasmadım sen genede mevcut sürümünün güncel update'lerini gözden geçir. . .

CorelDRAW 12 (Güncel Sürüm No: 12.536)
CorellDRAW 11 (Güncel SÜrüm No: 11.755)
Bu mesajdan alıntı yap