corel draw x2 de freehandeki link özelliği yardım lütfen.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel draw x2 de freehandeki link özelliği yardım lütfen. ...

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sevgili site arkadaşlarım benim sorunum freehanddeki link özelliğini corel de bulabilirmiyim veya varmı böyle bi özellik yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.ALLAH RAZI OLSUNcorel draw x2 de freehandeki link özelliği  yardım lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 17-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corelde link özelliği yok, tasarımınızdaki resimleri tümüyle linksiz dosyanın kendisinde kaydeder, bundan dolayı corel dosyaları yüksek MB olur.... corel X2 diye bi versiyon yok gerçi, 12. versiyondan sonra x3 çıktı, zaten corelin tüm versiyonlarında böyle bir özellik yok hangi X olduğu farketmez.
Bu mesajdan alıntı yap
adul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adul(33)

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 17-10-2009 #3
corelde link özelliği var arkadaşlar hatta geçenlerde bunun muhabbeti geçti burda biraz daha araştırırsan bulursun
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 17-10-2009 #4
corelde link özelliği var arkadaşlar hatta geçenlerde bunun muhabbeti geçti burda biraz daha araştırırsan bulursun
nerde, nasıl var.
Bilmeyen arkadaşları (benide) bilgilendirebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2009 #5
teşekkürler arkadaşlar, bazen büyük ihtiyaç duyuyorum bence büyük bi eksiklik corel de!iyi akşamlarcorel draw x2 de freehandeki link özelliği  yardım lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap